Головна Цікаво Чи висадиться російський десант в Одесі: думки експертів

Чи висадиться російський десант в Одесі: думки експертів

Понад місяць українські збройні сили героїчно захищають найменший куточок нашої Батьківщини. Кожна область тримає оборону та захищається від нападу загарбників. Як повідомляють новини Одеси hrabro.com.ua, все ще зберігається висока ймовірність висадки російського десанту в області.

Ризики висадки десанту в Одесі високі

Олексій Данілов, секретар РНБО, оголосив, що росіяни все ще готуються до висадки свого десанту в Одесі. Вони неодноразово планували здійснити таку операцію. Проте погодні умови (сильний вітер, низька температура) не дозволили втілити задум у дійсність. Та зараз російські війська повертаються. Керівництво РФ все ще прагне висадити свій десант в Одеській області, щоб взяти під контроль регіон.

Ще на початку березня ворожі кораблі підходили до міста, але відмовилися від висадки десанту.1 0 березня ескадри російського флоту повернулися в окупований Крим. Як повідомляє Олексій Данілов, яким би не було рішення Росії, українські захисники чекають її солдатів, та гарантують, що легкої прогулянки українськими землями не буде. За його словами:

«Ми знаємо, що відбувається, та повністю контролюємо ситуацію в регіоні. Там є, кому зустріти ворога так, як це робили у Київській та Чернігівській областях».

Як Одеса та область готуються зустрічати ворога

Жителі Одеси та кожного населеного пункту в області готові гідно зустріти російських окупантів. Найбільше укріпилася Одеса. Жителі згуртувалися та взялися захищати рідне місто. Сьогодні вулиці приморського міста укріплені блокпостами, протитанковими їжаками, добровольці готують коктейлі молотова.

Поліція та СБУ виявляє та знешкоджує диверсантів, які працюють на ворога. ЗСУ збивають над регіоном ворожі ракети та безпілотники. Територіальна оборона та ЗСУ проводять успішні контрдиверсійні заходи. Цивільні, які теж прагнуть бути готовими до нападу ворога, можуть проходити навчання разом з силами територіальної оборони.

Містяни дбають про безпеку не лише людей, а й пам’ятників. Так, скульптуру Дюка обклали мішками з піском, аби убезпечити від можливих вибухів. Незважаючи на всі ризики, сьогодні місто живе та працює. В Одесі курсує громадський транспорт, відчинені магазини, аптеки. Лише навчальним закладам довелося перейти на дистанційний формат навчання. Приватні підприємці працюють, підтримуючи економіку країни, яка вкрай крихка у воєнний час.

Як повідомляє мер міста Віталій Труханов, в Одесі діє оперативний штаб. Усі дії керівництва області координуються з військовими. Ситуація у місті та області під контролем.