Головна Цікаво Де купити вантажопідйомне обладнання в Україні

Де купити вантажопідйомне обладнання в Україні

Якщо Ви власник вантажної машини, займаєтеся вантажними перевезеннями або працюєте з великогабаритної технікою, тоді обов’язково знаєте, як часто в роботі потрібно використовувати вантажопідйомне обладнання. А купити його в Україні якісним і за доступною ціною, не така вже й проста задача. Адже магазинів, які пропонують хороший вибір товару такої спеціалізації не так багато. Кращі товари від виробника на ринку може запропонувати компанія Укрпромторг.

Які товари пропонує інтернет-магазин Укрпромторг?

Укрпромторг пропонує тільки високоякісні товари від виробника, такі як стропи, канати, вантажопідйомне обладнання, троси, такелаж, пристрої кріплення. Вся продукція сертифікована і відповідає міжнародним стандартам виготовлення.

Компанія пропонує співпрацю як роздрібним, так і оптовим покупцям. Якщо Ви хочете придбати товар в інтернет-магазині УПТ, менеджер магазину завжди запропонує Вам цікаве комерційна пропозиція, яку неодмінно Вас зацікавить. Компанія позиціонує себе на ринку, як найдешевший постачальник таких товарів і гарантує, що Ви не знайдете більш низьких цін.

Асортимент товару магазину Укрпромторг

Якщо відвідати сайт https://u-p-t.com.ua/, можна побачити, що компанія пропонує найрізноманітніші товари з розділу обладнання для вантажів і машин. Якщо розподілити за категоріями, то можна виділити наступні товари:

  • вантажопідйомні стропи;
  • Комплектуючі для строп;
  • Вантажопідйомне обладнання;
  • такелаж;
  • Пристрої кріплення і буксирування вантажів;
  • Сталеві канати;
  • Текстильна стрічка і стягнуті ремені;
  • Металеві бирки для строп;
  • Інше.

Все це обладнання необхідно для завантаження, вивантаження і перевезення вантажу. Також обладнання використовується для транспортування самих машин, для зміцнення вантажів і багато іншого. Всі ці функції, що виконує дане устаткування, не просто повинні бути виконані, але і повинні бути виконані якісно і безпечно за всіма нормативами безпеки. Тому дуже важливо, щоб саме обладнання було виготовлено за перевіреними технологіями, що відповідають всім стандартам. Тому компанія Укрпромторг, робить особливий акцент саме на якість свого товару і гарантує безпеку Вашому транспорту.

Компанія завжди чекає Ваші питання і пропонує залишити заявку на дзвінок. Менеджери розкажуть все про товар і нададуть вичерпні відповіді.