Головна Цікаво Де можна замовити наклейки на автомобіль

Де можна замовити наклейки на автомобіль

Наклейка на машину може використовуватися з різною метою: для підкреслення корпоративного стилю, з метою реклами товару чи послуг, для зміни зовнішності автомобіля та його захисту від корозії. Замовити різноманітні види наклейок просто у компанії Артпром. Переглянути виконані проекти можна на офіційній сторінці виробника https://artprom.com.ua/nakleyky-na-avto-pid-zamovlennia/.

Наклейка на авто під заказ від Артпрому

Залежно від побажання замовника виробник застосовує різні способи виготовлення на нанесення наліпок на машину. Серед найбільш поширених методик застосовують:

  1. Плотерну порізку. Технологія передбачає вирізання необхідного зображення чи напису з готової кольорової плівки. Тип наклейки Оракал на авто можна вибирати самостійно з широкої палітри відтінків та різновиду вінілу. Від вибору матеріалу залежить ціна, термін експлуатації, щільність зчеплення з різними поверхнями.
  2. Повноколірний друк. Для виготовлення використовують широкоформатний принтер, який дозволяє видрукувати будь-яке зображення на клейкій плівці. Для захисту від ультрафіолетових променів та механічного стирання зображення ламінують. Такий спосіб нанесення наліпок дозволяє створювати складні зображення. Він залишається найзатребуванішим серед користувачів.
  3. Нанесення на перфоровану плівку one way vision. Наліпки, виготовлені таким способом ( з дрібними отворами), дозволяють наносити їх на скло, при цьому зберігаючи значну частину прозорості та забезпечуючи легке тонування вікон.
  4. Рекламні наліпки на транспортні засоби. Якщо використовувати такі наклейки на авто, фото рекламної продукції допоможе досягти додаткових продажів та збільшити впізнаваність товарів.

В Артпром можна замовити продукцію з доставкою, також спеціалісти зуміють приїхати на наклеїти наліпки самостійно, зоб не зіпсувати зовнішній вигляд авто.

Як замовити наклейки на авто у м. Львів

Команда компанії Артпром виготовляє замовлення швидко та якісно. Купити наклейку будь-якого типу просто на сайті через форму «Замовити наклейку». Потрібно ввести ім’я, номер телефону, електронну пошту.  Менеджери зв’яжуться для уточнень. Також можна замовити зворотній дзвінок на сайті, вказавши свій номер, день та час, коли зручно буде зручно розмовляти зі спеціалістом.

За контактним телефоном (067) 684-95-05 дозволено телефонувати самостійно в робочий час, щоб отримати консультацію та оформити замовлення на наклейки.