Головна Цікаво Де придбати якісні нітрилові рукавички

Де придбати якісні нітрилові рукавички

Багато сфер діяльності не можна уявити без одноразових латексних рукавичок: медицина, косметологія, харчова промисловість. Такі вироби запобігають зараженню від пацієнта до лікаря і навпаки. Але для деяких видів особливо чутливих робіт необхідні спеціальні нітрилові рукавички. Зараз в умовах пандемії COVID-19 власникам магазинів, салонів краси варто подбати про безпеку своїх працівників та забезпечити їх захисними рукавичками.

Особливості нітрилових рукавичок

Сьогодні нітрилові рукавички є найпопулярнішими у своєму сегменті. Це зумовлено особливостями матеріалу та самого виробу: вони гігієнічні, зручні, практично не відчуваються під час роботи. І це не всі переваги нітрилу.

  • Гіпоалергенність. У складі багатьох латексних виробів є каучуковий білок, який викликає роздратування на чутливій шкірі. Але в нітрилових рукавичках його немає.
  • Еластичність. Вироби здатні розтягуватись у кілька разів без ризику пошкодження. Вони приймають форму рук, але не здавлюють тканини: кровоносні судини працюють як завжди, а шкіра має таку ж чутливість.
  • Міцність. Незважаючи на відчуття другої шкіри, яку дають вироби, вони витримують розтягування, стійкі до порізів, проколів, дії агресивних хімічних речовин.
  • Комфорт протягом усього періоду носіння. Шкіра рук не пересушується, рукавичка не прилипає до рук.

Інтернет-магазин SanGig пропонує нітрилові рукавички різного розміру та кольору. Наявність не тільки традиційні сині вироби, а й жовті, рожеві зелені, чорні. Останній варіант підходить для виконання сільськогосподарських робіт, бо приховує забруднення.

Одноразові вироби від SanGig

Компанія SanGig пропонує широкий асортимент одноразової продукції для медичної галузі та особистого використання. В наявності рукавички, одяг та взуття, простирадла, продукція для салонів краси, стоматологічних кабінетів, готелів. Магазин представляє засоби індивідуального захисту. Завдяки прямій співпраці з виробниками SanGig встановлює доступні ціни для всієї продукції. Спеціальні пропозиції діють для оптових покупців та постійних клієнтів.

На весь асортимент товарів розповсюджується гарантія якості, продукція відповідає санітарно-гігієнічним нормам. Великий асортимент та доступність усіх товарів на складі дозволяє купити необхідні засоби захисту у потрібній кількості. Доставка здійснюється по всіх регіонах країни.