Головна Цікаво Де придбати стільці для бару

Де придбати стільці для бару

Жителі Львова та області мають чудову можливість придбати якісні меблі, в тому числі і стільці для барів та ресторанів, у магазині Брістоль. В асортименті різноманітні моделі будь-якої кольорової гами, виготовлені з різних порід дерева, які будуть пасувати до різних інтер’єрів та дизайнерських рішень. На сайті магазину mebli-bristol.com.ua можна скористатися зручним каталогом, застосувати фільтр, аби швидко відшукати потрібні меблі.

Який стілець вибрати у магазині Брістоль

Довгий час стільці для бару нагадували звичайнісінькі табурети з твердим сидінням. Невідомо, хто і коли придумав приробити до нього спинку, та з того часу крісла отримали нове життя. Сидіння та спинка є основними критеріями класифікації стільців. В асортименті магазину декілька видів меблів.

  • Жорсткі стільці. Сама назва свідчить, що такі меблі виготовляються повністю з деревини, виключаючи будь-які м’які елементи. Стільці можуть мати масивний чи витончений вигляд. У виробництві використовують різні види деревини, покривають вироби фарбою чи лаком, можуть використовувати комбіновані матеріали.
  • Напівм’які стільці. Такі моделі мають м’яке сидіння. Зазвичай висота подушки не перевищує 4-5 мм. В більшості випадків спинка виготовляється з елементами різьблення, або може бути лаконічною. Такі меблі чудово гармоніюють із класичним чи венеціанським стилем. Якщо дизайн передбачає високу спинку, стільці можна використовувати для бару.
  • М’які стільці. Вони мають м’яке сидіння, спинку, деякі ще і підлокітники. Завдяки різноманітній формі та оздобленню їх можна поєднувати з різними інтер’єрами. Через масивність такого типу крісел на них можна робити акцент у дизайні кімнати.

В магазині Брістроль легко вибрати крісла та стільці для будь-якої кімнати чи приміщення: кухні, їдальні, вітальні, зали. Стільці для бару та кафе можна придбати з суттєвою знижкою. Дизайнери радять поєднувати різні типи стільців у одному приміщенні, адже сьогодні в моді свобода. Для барів чи кафе красиво виглядатимуть різні стільці, проте варто дотримуватися рекомендацій декораторів:

  • Поєднувати різнокольорові стільці однакового розміру та дизайну.
  • Вибирати меблі одної стилістичної групи (модерн, хай-тек, прованс).
  • Використати стільці різного розміру та форми, проте з однаковою оббивкою.
  • Серед однакових простих крісел зробити акцент на масивний стілець.

Доставка меблів від магазину Брістроль

Перед замовленням варто зв’язатися з консультантом (на сайті чи за телефоном). Якщо розмір замовлення перевищує 10 тис. грн, доставка по Львову відбувається за рахунок магазину. За межі міста доставка оплачується за додатковим тарифом. Деякі замовлення передбачають 100% передоплату.