Головна Цікаво Де замовити одяг під замовлення

Де замовити одяг під замовлення

Часто прогулюючись по магазинах, покупці не завжди знаходять для себе відповідний одяг. Якщо на манекені вона виглядає красиво, то це не означає, що вона буде також добре сидіти на покупця. Краще її відразу приміряти в магазині, інакше потім все одно доведеться її повертати. У всіх людей фігури різні і, до того ж, мають своїми індивідуальними особливостями. Фабрики шию одяг на стандартні фігури. Не всім людям вона підходить. До того ж у кожної людини свої вимоги до одягу. Одні хочуть одяг з кишенями, інші вважають за краще без них. Але, що робити, якщо сподобалося плаття в магазині, але воно трохи не так сидить на фігурі? В такому випадку можна звернутися до кравця, щоб він вніс необхідні зміни в фасон одягу і зробив її більш зручною для носіння.

Де краще купувати одяг вимогливому покупцеві

Також можна скористатися альтернативним варіантом. Замовити пошиття одягу. Чим професійніше майстер, тим вище якість пошиття. Відповідно і ціни на послуги теж бувають вище. Не кожна людина має можливість використання послуг великого майстра.

Відомий модельєр шиє вбрання в єдиних екземплярах для показів або замовників. Ніхто інший не буде ходити в такій сукні, тому що воно єдине. До того ж знаменитий модельєр шиє одяг з таких матеріалів, яких не продають в звичайних магазинах. Також вони роблять замовлення на виготовлення матеріалу, що має певні характеристики на фабриці, або купують тканини на показах. Кутюр’є може шити одяг за своїм розробленим методом пошиття. Це його фішка, завдяки якій він може дорого продавати свій одяг.

Замовити одяг у кравця і інші послуги в Україні можна на сайті RIA.BIZ. Тут в спеціальній рубриці публікують оголошення різні фахівці, в тому числі і майстри з пошиття одягу.

Чому краще замовити одяг у майстра

Щоб ходити в ексклюзивному одязі від справжнього професіонала своєї справи, краще замовити послуги модельєра. Він створить гардероб з урахуванням індивідуальних особливостей людини:

  • Фізіології (чутливості шкірного покриву, переносимості спеки і морозу);
  • Статури (дивиться на поставу, наявність спортивної підготовки, овалу обличчя);
    цветотипа;
  • Переваг (світогляду, виховання, оточення);
  • Спеціальності, зайнятості замовника;
  • Призначення замовлення (для курорту, спорту, нічного клубу);
  • Віку, статусу та інших особливостей, важливих для створення якісного одягу.

Основне правило в роботі кравця це зшити одяг, яка підкреслить переваги статури і приховає його дефекти.

Одяг, зшитий модельєром, буде добре сидіти на фігурі. Коли майстер проектує її, він вимірює фігуру клієнта, будує індивідуальну викрійку. Він не користується шаблонами зі стандартними розмірами. При розкрої він враховує особливості тканини, щоб клієнт себе комфортно почував у одязі, пошитому майстром.

Якщо клієнт забажає, то розробка конкретної речі буде проводитися з урахуванням популярних в цьому сезоні форм, кольорів і деталей.

Звернувшись до майстра з сайту RIA.BIZ, людина не тільки економить кошти, але і час. Йому не потрібно кожного разу шукати одяг по магазинах. Модельєр зшиє виріб, який буде відповідати вимогам замовника. Клієнт, в цей час, може вирішувати інші питання.

Переваг замовлення послуг на сайті достатньо, щоб постійно їх використовувати. В наш час кожна людина хоче виглядати унікально. Але, з купленої в магазині річчю, цього не станеться. Якщо замовити індивідуальний пошив, то ні в кого не буде такого одягу, як у вас.