Головна Цікаво Де здійснити політ в аеротрубі в Києві

Де здійснити політ в аеротрубі в Києві

Якщо ви бажаєте нових відчуттів, то пропонуємо звернути увагу на політ у аеротрубі . Сьогодні здійснити політ в аеродинамічній трубі дуже просто завдяки компанії Ульот.про. Не варто перейматись за власну безпеку. Діаметр труби складає більше 3-х метрів, а висота близько 10 метрів, в той час коли політ проходить на достатньо невеликій дистанції від землі. Швидкість повітряного струменю складає 250км/г, завдяки чому гарантується відчуття вільного падіння. Політ в аеротрубі дозволяє учасникам літати в аеропотоці декілька хвилин, відчуваючи свободу і екстрим одночасно.

Чому саме Ульот.про

Атракціон аеродинамічна труба останнім часом стає все більш популярним. У Києві цю послугу надає компанія Ульот.про. Звертаючись до нас, ви отримаєте такі переваги:

  1. Всі інструктори компанії – це переможці міжнародних та національних змагань з парашутного спорту. Їх досвід складає більше 10 років. Під час польоту завжди присутній тренер, який буде тримати тіло за спеціальні ремінці.
  2. Перед польотом кожен учасник отримує захист – шлем та спеціальний костюм. Також обов’язковим є інструктаж з техніки безпеки, щоб кожен знав як правильно поводитись під час польоту. Один інструктор покаже як триматись в аеротрубі під повітряним струменем та підстрахує у разі необхідності, а другий буде координувати весь процес.
  3. Аеродинамічна труба атракціон підходить для дорослих та дітей. Ульот.про має декілька різновидів пакетів для дорослих від 12 років та дітей до 11 років.

Зауважте, літати в аеродинамічній трубі дозволено в спеціальному зручному спортивному взутті. У взутті на підборах до польоту не допускають. Також краще за все одягти спортивний одяг.

Від чого залежить вартість польоту

Працівники компанії Ульот.про зроблять Ваш аеродинамічний політ максимально комфортним та безпечним. Атракціон створено для того, щоб відчути вільне падіння, яке можливо порівняти тільки зі стрибком з парашутом. Дана послуга може мати різну ціну в залежності від деяких факторів:

  1. тривалість польоту;
  2. вік учасника;
  3. рівень підготовки учасника та складність трюків, які будуть виконуватись.

Якщо бажаєте замовити політ в аеротрубі в Києві для близької або рідної людини у подарунок, то на сайті https://ulet.pro/ можливо замовити подарунковий сертифікат для дітей та дорослих. Нагадуємо про те, що тепер нас можливо знайти у парку Муромець (парк Дружби народів) X-Park, оскільки ми переїхали на нове місце.