Головна Цікаво Дошкільний навчальний заклад «Країна дитинства»: найтепліші спогади вашого малюка про дитячий садок

Дошкільний навчальний заклад «Країна дитинства»: найтепліші спогади вашого малюка про дитячий садок

Не секрет, що багато людей з жахом згадують навчання в державному дитячому садку: переповнені групи, одноманітне харчування, нецікаве дозвілля. Батькам також доводиться непереливки, адже період адаптації проходить з частими хворобами, які інколи переростають у хронічні захворювання. Таких проблем вдасться уникнути, якщо записати малюка у приватний дитячий садок sadochok.net.ua «Країна дитинства».

Особливості роботи мережі дитячих садків «Країна дитинства»

«Країна дитинства» — це мережа дитячих навчальних та розвиваючих центрів, яка діє на території України. В садок приймають малюків віком від 2-х років до шкільного віку. Садки працюють понад 17 років, і за цей час спеціалістам вдалося зрозуміти, як розкрити потенціал кожного учня, адже неталановитих дітей не існує!

Навчання у центрі відбувається не заради оцінок, адже це суб’єктивне бачення педагога. У закладах запроваджують сучасні методики та підходи до навчання. Малюки отримують теоретичні знання та можуть їх апробувати на практиці. Головна мета центру — щоб діти уміли застосовувати отримані знання у реальному житті. В садках створені всі умови для всебічного розвитку дошкільнят: є ігри на кмітливість, творчі заняття, придбано розвиваючі іграшки.

У штаті працюють вихователі, педагоги, медики з високим рівнем кваліфікації, які постійно підвищують свій професійний рівень, відвідують спеціальні курси та семінари, щоб іти в ногу з часом. Увесь персонал переконаний, що щасливе дитинство здатне виховати щасливого дорослого.

Переваги садка «Країна дитинства»

Приватні садки у Києві «Країна дитинства» користуються популярністю серед батьків, адже можуть забезпечити:

  • Індивідуальний підхід до кожного малюка.
  • Повноцінне збалансоване харчування.
  • Розвиваючі заняття, здатні проявити таланти кожної дитини.
  • Швидку соціалізацію дитини в колективі однолітків.
  • Вироблення самостійності та відповідальності у вихованців.
  • Наявність додаткових гуртків, тому немає необхідності водити кудись дитину додатково.
  • Багато рухливих ігор, що сприяють фізичному розвитку дитини.

Важливою перевагою «Країни дитинства» є помірна кількість дітей у групах. Таким чином легше малюки перебувають у комфортних умовах та отримують достатньо уваги від вихователів. Записатися на екскурсію по садочку можна на офіційному сайті навчального закладу. Додаткову інформацію надають за контактними номерами телефонів.