Головна Цікаво Доставка автомобілів з США

Доставка автомобілів з США

Машини, виготовлені в США, в трійці лідерів за популярністю серед жителів України. Наші співвітчизники віддають перевагу покупці нового (або старого) авто з Америки, оскільки навіть транспортні засоби б / у часто в відмінному технічному стані

Купити авто можна на спеціальних аукціонах, які щорічно проводять в США, але простому фізичній особі туди потрапити неможливо. Знадобитися спеціальна реєстрація і дозвіл. Компанія Say Way пропонує повний спектр послуг з викупу і доставці автомобіля в Україну. На сайті https: // rastamozhka описані умови співпраці.

Особливості роботи компанії Say Way

Купувати б / у автомобілі в США абсолютно безпечно. Навіть якщо автомобіль після невеликої аварії, вигода від угоди може обчислюватися в кілька тисяч доларів. Різниця від покупки нової і битої машини повністю покриває витрати на доставку, розмитнення, ремонт. Важливо, що митна вартість пошкоджених транспортних засобів нижче, ніж цілих. Серед інших переваг покупки авто з США вважається невеликий пробіг, свіжий рік випуску, мінімум пошкоджень, висока якість.

Компанія Say Way надає допомогу у викупі автомобілів на американських аукціонах, займається транспортуванням і бере на себе всі клопоти по розмитненню авто. Тобто, клієнти повністю захищають себе від бюрократичних труднощів, а очікують на доставку машини мрії.

Розрахувати попередню вартість розмитнення машини просто на сайті. Для цього знадобитися зайти на вкладку онлайн-калькулятора з позначкою «розрахувати вартість». На сторінці представлений прайс, де вказані ціни на кожен тип послуг. Say Way також надає допомогу в проходженні митниці електромобілів.

Доставка товарів з Китаю

Доставка товарів з Китаю вигідна для бізнесменів, приватних підприємців, великих торгових компаній. Say Way більше 15 років доставляє контейнери з Піднебесної в Україні. Постійні клієнти відзначають переваги співпраці з цією логістичною компанією:

  • Вигідна ціна за куб.
  • Відсутність посередників.
  • Гнучкі обсяги поставки.
  • Фіксована вартість послуг.
  • Середній термін доставки 35-55 днів.
  • Формування партій товару на складі в Одесі в інші міста країни.
  • Налагоджена робота з Китаєм.
  • Швидке реагування на питання клієнта.
  • Гарантія цілісності вантажу.

Прорахувати вартість просто на онлайн-калькуляторі. Також у відкритому доступі розцінки на доставку різного вантажу в Україну. Менеджери готові відповісти на додаткові питання. Швидке спілкування здійснюється в робочі години в чаті.