Головна Цікаво Диски на автомобілі Citroen: які вибрати і де купити

Диски на автомобілі Citroen: які вибрати і де купити

Французький виробник Citroen став справжньою гордістю у своїй країні. Торгова марка набула популярності у всьому світі, і в сьогодні автомобілями володіють десятки тисяч користувачів по всьому світу. Транспортні засоби відрізняються функціональністю, надійністю, чудовим складанням. Але іноді все одно доводиться міняти деталі, що зносилися. Інтернет-магазин «Інфошина» пропонує оригінальні комплектуючі до автомобілів Сітроен.
Різновиди дисків Citroen

Автомобілі торгової марки Citroen ідеальні за умов міста. Їх легко паркувати, вони маневрені, ощадливі. Важливо відзначити і зовнішній вигляд транспортних засобів. Представності надають металеві диски. Вони наголошують на збірному концепті транспортного засобу. Оригінальні диски на Сітроєн представлені в інтернет-маркеті «Інфошина». У наявності кілька видів продукції:

  • Легкосплавні диски Citroen Nemo R15. Для виробництва використовують метал алюмінію, магнію, нікелю. Це забезпечує матеріалу підвищену пластичність під час руху.
  • Диски захищають колеса від деформації, збільшують керованість автомобіля.
  • Сталеві штамповані диски Citroen Nemo R15. На відміну від литих дисків, штамповані не деформуються під час ударів, вони більш доступні за вартістю.
  • Титанові диски Citroen Nemo r15. Крім титану для відливу використовують кілька металевих сплавів. Це робить диски пластичними, міцними. Технологія виробництва дозволяє витримувати високі навантаження.
  • Ковані диски Citroen Nemo R15. відрізняються підвищеною стійкістю до ударів. У разі сильних зіткнень диск не тріскається, а підлягає відновленню. Підходять для автомобілів, що використовуються для далеких поїздок, витримують багатокілометрові подорожі з поганого дорожнього покриття. Це оптимальний варіант для любителів швидкості.

Де придбати диски для автомобілів Сітроен

Інтернет-магазин “Інфошина” співпрацює з виробниками товарів для автомобілів на пряму. Це позначається на вартості та якості продукції. Прямі поставки від брендів унеможливлюють потрапляння підроблених товарів. На всю лінійку продукції надається гарантія якості від виробника та магазину. Знижки гарантовані оптовим та постійним клієнтам компанії.

Клієнтам пропонується кілька варіантів оплати. Доставку здійснюють логістичні компанії Нова Пошта, Міст Експрес. Магазин «Інфошина часто проводить акції, тому варто передплатити розсилку новин торговельного майданчика.