Головна Цікаво Дитячі коронки на молочні зуби від стоматології «Акварель»

Дитячі коронки на молочні зуби від стоматології «Акварель»

Сьогодні збільшується тенденція до погіршення стану молочних зубів у маленьких дітей. Малюки все частіше страждають на карієс, який стає причиною втрати зуба. В такому випадку встановлюють коронки на молочні зуби, які відновлюють анатомію ротової порожнини. Стоматологія «Акварель» у Львові запрошує юних пацієнтів на відновлення зубного ряду.

Яких проблем дозволяють уникнути дитячі коронки

Молочні зуби виростають в перший рік життя дитини та почергово випадають до десяти років. Коли молочний зуб втрачається раніше (через карієс чи травми), виникає ризик псування сусідніх зубів, передчасне випадіння, порушення жувальної функції. Якщо зберегти молочний зуб, вдасться уникнути багатьох проблем з ротовою порожниною:

  • погіршення дикції;
  • формування неправильного прикусу;
  • порушення росту лицевого скелета;
  • поява захворювань шлунково-кишкового тракту;
  • зменшення просвіту дихальних шляхів.

Враження карієсом та випадіння багатьох зубів у дитини викликає і психологічний дискомфорт. Також можуть виникати больові відчуття під час прийому гарячої чи кислої їжі.

Показання до встановлення дитячих коронок

Американські стоматологи почали вдаватися до встановлення дитячих коронок на молочні зуби ще у 50-х роках минулого століття. Проте в Україні поняття тимчасових конструкцій у дітей викликає здивування. Коронки потрібні, щоб покрити пошкоджений молочний зуб до того часу, поки він випаде природнім способом. Встановлення коронок рекомендують в таких випадках:

  • тканини зуба уражені більш ніж на 50%;
  • підвищена крихкість зуба після лікувальних процедур;
  • карієс на одному чи кількох зубах;
  • пошкодження тканин внаслідок травм;
  • швидке стирання зубів.

Дитячі коронки виготовляють зі сталі, діоксиду цирконію, металокераміки. Ці матеріали безпечні, перевірені та ефективні. Перед встановленням коронки зуб лікують. Стоматологи клініки «Акварель» мають досвід встановлення дитячих коронок та гарантують відмінну якість роботи. На першому етапі дитині проводять огляд, лікують зуби, включно з кореневими каналами.

Процедури виконуються без болю. Молочні зуби вдасться врятувати. Природний процес відновлення зубного ряду найкращий для подальшого здоров’я ротової порожнини. Клініка використовує найкращі матеріали та сучасне обладнання, а лікарі вміють працювати з наймолодшими пацієнтами.

Записатися на прийом можна на сайті клініки «Акварель» та за контактними номерами телефонів.