Головна Цікаво Дизайн ресторану – важливий аспект успіху бізнесу

Дизайн ресторану – важливий аспект успіху бізнесу

Будь-який досвідчений ресторатор прекрасно знає, наскільки важливо подбати про затишній і приємній атмосфері в закладі. Так, кухня теж грає ключову роль, але ніхто не платить гроші тільки за страви.

Цей фактор став головною причиною того, що дизайн інтер’єру ресторану відокремився і став повноцінною незалежною сферою. Професійний дизайнер повинен розуміти, як правильно скомбінувати окремі елементи з урахуванням актуальних трендів. При цьому він повинен врахувати специфіку роботи.

Перед вибором страви людина вибирає сам заклад. І тут правило «зустрічають по одягу» працює, як ніде. Щоб люди вибирали саме ваш ресторан, зверніться за допомогою до професійних дизайнерів: www.partner-design.com.ua/dizayn-interera.

З цього можна зробити висновок, що, у скільки б вам ні обійшлася розробка дизайн-проекту і його реалізація, це буде найкраща інвестиція в майбутнє. А тепер давайте розглянемо основні моменти, на які повинен звернути увагу дизайнер.
освітлення

Якісне світло – це не тільки затишна обстановка, а й особлива атмосфера. Задумайтесь над тим, що ви хочете донести до своїх відвідувачів і який настрій бажаєте бути ним подарувати. Що краще – напівтемрява або яскраве світло?

Зверніть увагу, що ми живемо в епоху, коли все навколо фотографуються. Зробіть собі хорошу рекламу: освітлення повинно бути оснащено таким чином, щоб навіть на смартфон виходили чіткі знімки, з хорошою деталізацією і без шумів.

Палітра кольорів

Колір має велике значення в створенні правильного настрою. За допомогою правильно підібраною колірної гами ви зможете створити собі фірмовий стиль, який буде автоматично асоціюватися з вашим рестораном. Послідовність в використовуваних кольорах – дуже важливий момент.

Функціональність

Хтось скаже, що це досить нудно, але справжній професіонал високо оцінює важливість функціональності приміщення. Тільки професійного дизайнера під силу врахувати ряд тонких моментів і грамотно розподілити наявне в арсеналі простір.

Декоративні елементи

За допомогою декорації ви зможете створити візуальні асоціації, які і роблять будь-який ресторан впізнаваним. Співпрацюйте з людьми, які знають свою справу. Працюйте з кваліфікованими дизайнерами, оскільки візуальна впізнаваність – ключовий фактор успіху. Пам’ятайте, що фотографії в соціальних мережах стали ключовим елементом реклами таких закладів, як кафе і ресторани.

Важливо знати

Потрібно давати собі звіт в тому, що вартість дизайн-проекту закладу визначається складністю кожного з перерахованих вище факторів. Перед тим як приступити до першого етапу, власник закладу повинен описати власне бачення та побажання. У вас, напевно, є своя концепція, яку обов’язково потрібно викласти професійного дизайнера. Таким чином вдається отримати єдине компромісне рішення, що влаштовує обидві сторони.

Якщо ви не знаєте, чого хочете, пошукайте натхнення в Інтернеті. Instagram, Pinterest, популярні блоги на Youtube, дизайнерські каталоги і т.д. – зберігайте всі картинки, які вам подобаються. Також можна цілком довіритися професійній студії, але тільки за умови, що у неї вже є великий досвід в реалізації проектів, і вона знає, що робить.

Головне – пам’ятати, що інтер’єр ресторану – це останнє, на чому можна заощадити. Користуйтеся послугами професіоналів, не намагайтеся шукати альтернативні матеріали заради зниження ціни. Чим більше вкладаєте в своє майбутнє, тим більше отримуєте.