Головна Цікаво Дизайн інтер’єру для великих квартир

Дизайн інтер’єру для великих квартир

Велика квартира – це завжди можливість в повній мірі виконати свої бажання в інтер’єрі. Тому сьогодні ми розберемо особливості оформлення великих квартир і як вибрати дизайн інтер’єру великих квартир.

Поради створення дизайну великих кімнат

Якщо ви стали щасливим володарем квартири з великою площею, то необхідно на час заспокоїти радість і уважно оглянути новий будинок. Адже потрібно підібрати дизайн інтер’єру! Ми пропонуємо кілька порад, як правильно оформити кімнати.

  • Зверніться до професійного дизайнера. Це буде самий простий і надійний варіант, адже дизайнер навчався створювати інтер’єри з нуля. Ви повинні описати йому свої бажання і обговорити потенційні варіанти.
  • Дізнайтеся більше про стилі. Думаю, легко уявити, якою має бути класика або мінімалізм. Але чи можете ви описати скандинавський стиль, контемпорарі або хай-тек? Якщо немає, то почитайте про стилях дизайну для квартири в Інтернеті і подивіться фото. Це допоможе конкретніше визначитися, що ви хочете бачити вдома.
  • Враховуйте особливості квартири. Різні деталі можуть зіграти важливу роль у виборі дизайну інтер’єру великої квартири. Освітлення, висота стель, можливість зменшити або збільшити кімнату – все потрібно враховувати, а також проконсультуватися з дизайнером.

Стилі в дизайні великої квартири

Зараз ми підійшли до найцікавішої частини, а саме до короткій характеристиці різних напрямків дизайну, які могли б добре підійти великій квартирі. Ось наш список:

  • Класика: елегантність і розкіш. Світлі кольори відтіняють насиченими і глибокими: синім, червоним, смарагдовим. Увага приділяється меблів з натуральних матеріалів: дерев’яні столи і шафи, шкіряні дивани і крісла, кришталеві люстри.
  • Середземномор’ї: мінімальність і оригінальність. Тут акцентується увага на природних мотивах і деталях, відсутності масивних і важких речей. Середземномор’ї вражає своїми яскраво-світлими кольорами і «домашніми» затишними речами.
  • Еклектика: різнобічність і яскравість. Гармонійне поєднання того, що з першого погляду не може бути разом, безліч деталей, різні форми. Потрібно проявити акуратність, щоб створити гарний дизайн, а не плямисту картину.
  • Модерн: технічність і незвичайність. У цьому стилі немає чітких вказівок, але його виділяє можливість об’єднати комфорт і сучасність. Контраст кольорів, мінімальний декор і нової – все це створить індивідуальний дизайн квартири.

Лофт: просторість і творчість. Простота оформлення переплетена з безліччю деталей, які створюють загальну картину. В цьому напрямку все змішано і не розділене, особливою прикрасою є простір.