Головна Цікаво «Економ Тепло»: монтаж теплої підлоги у Львові

«Економ Тепло»: монтаж теплої підлоги у Львові

Стандартні системи опалення, які встановлені у більшості квартир, насправді некомфортні для людини. Доведено, що найбільш зручно перебувати у приміщеннях, де температура повітря внизу помешкання становить 22 градуси тепла, а вгорі — 17-19. Такий спосіб опалення помешкання вдасться отримати завдяки встановленню теплої підлоги. Компанія «Економ Тепло» https://ekonomteplo.com.ua/montazh-teploi-pidlogi/ виконує замовлення на монтаж конструкцій різної складності.

Переваги та недоліки встановлення теплої підлоги

Традиційна система радіаторного опалення призводить до того, що тепле повітря концентрується вгорі приміщення, в той час як внизу залишається холодним. Більш раціонально розподіляє теплові потоки тепла підлога. Нагріте повітря рівномірно піднімається знизу вгору. Достатньо нагріти приміщення до невисокої температури, проте в кімнаті буде комфортніше перебувати, ніж з радіаторним опаленням.

Вибір на користь теплої підлоги має інші переваги:

  • Тип опалення підходить для встановлення з різними типами підлогового покриття: паркету, лінолеуму, ламінату, плитки та ін.
  • Прихований монтаж системи опалення дозволяє зекономити місце на батареї. Приміщення без радіаторів має більш вишуканий вигляд.
  • Максимально точне встановлення температури в кімнаті та можливість швидко її регулювати.
  • Використання у вигляді додаткового чи основного джерела опалення.
  • Система опалення розрахована на тривалий термін експлуатації.

До мінусів встановлення підлогового обігріву помешкань належать значні витрати на електроенергію, тарифи на яку постійно зростають. При монтажі висота приміщення зменшується на декілька сантиметрів.

Водяна тепла підлога від компанії «Економ Тепло»

Компанія «Економ Тепло» займається встановленням теплої підлоги різного типу. Обігрів приміщення відбувається завдяки наповненню трубок водою чи іншою рідиною. Завдяки тому, що трубки розміщуються по всій площі підлоги, немає потреби сильно нагрівати систему. Спеціалісти спроектують дизайн системи обігріву з урахуванням товщини бетонної стяжки, типу підлогового покриття, матеріалів, рівню тепловтрат у приміщенні.

Укладання труб можливе кількома способами: змійкою (найпростіший тип), спіраллю та здвоєною спіраллю. Останній варіант передбачає можливість вмикати частковий обігрів підлоги. Теплу підлогу можна встановлювати у квартирах, басейнах, технічних приміщеннях.

На сайті вказана вартість монтажу підлогового покриття з урахуванням матеріалів та особливостей роботи. Для отримання консультації слід зв’язатися з менеджером за контактними номерами телефонів або залишити заявку на сайті.