Головна Цікаво Екскурсії на вихідні з Одеси – правильне рішення для активного відпочинку

Екскурсії на вихідні з Одеси – правильне рішення для активного відпочинку

отдых в Одессе

Місто затягує в свої сірі мережі, не дозволяючи отримувати бажаного відпочинку і задоволення. Тому завжди приємно поїхати і дізнатися щось про нові міста цікаве і корисне, а головне відпочити. Ми пропонуємо недорогі екскурсії вихідного дня з Одеси для всіх бажаючих отримати море позитиву. Є вільний день у неділю і суботу скористайтеся туром з маршрутом Одеса – Херсон, а ми подаруємо вам справжній відпочинок тілом і душею. Забудьте про побутові проблеми, змініть обстановку, отримуйте маленькі радості кожен день. Кілька днів, і кожен відчує, що таке дихати свободою від проблем.

Сьогодні в Україні, стало досить популярним, вибирати відпочинок вихідного дня. Це пов’язано з великою зайнятість людей на роботі і їх бажанням отримувати приємні емоції. Нові місця з видатним історією, і легендами, що відкриваються перед кожним, є запорукою успіху. Забудьте про сірі будні, і наповніть день пригодами та враженнями від людей, природи, архітектурних ансамблів і затишних кафе.

Херсон – це не просто центр туризму, а неординарний формат екскурсій, що допомагають подивитися на речі іншим поглядом. За невеликою ціною, ви можете познайомитися з визначними місцями Херсона, що є конкурентними для інших міст.

Переваги туру

  • Авторський підхід. Ми працюємо для того, щоб кожна екскурсія стала такою, що запам’ятовується, і відрізнялася від попередніх турів. З нами ви відкриєте ті місця в новому світлі, які були для вас звичайними. Ви отримаєте тільки незабутні емоції;
  • Транспорт. На відміну від більшості, ми стежимо, щоб туристи отримали комфорт під час подорожі. Тому весь транспорт, який здійснює перевезення пасажирів, є комфортним і дозволяє перевозити групи по 18 чоловік;
  • Знижки. Хочете подорожувати разом з дітьми, тоді будьте впевнені, ви отримаєте знижку для дитини, приємно збереже ваш сімейний бюджет. Також знижки діють для людей, які подорожують групами, 15% для компаній з 17 осіб;
  • Індивідуальне замовлення. Ми працюємо по всій Україні, створюючи приємні емоції, для кожного хто хоче відпочити від роботи.

Екскурсії на вихідний день з Одеси – подарували багатьом туристам приємні враження і сили на нову роботу. Кожен, хто скористався послугами, залишився задоволений, і отримав багато можливостей і фотографій, що залишаться на майбутнє. Велика кількість позитивних відгуків, дозволяє сказати, що ми працюємо в правильному напрямку!

Природа, що закохує, люди посміхаються до вас, романтика і дружба, все це наповнено в турах вихідного дня з Одеси!