Головна Цікаво Електротовари по доступним цінам в інтернет-магазині Амперок

Електротовари по доступним цінам в інтернет-магазині Амперок

Електропостачання є основою для існування сучасного світу. Того світу, який ми звикли бачити: високотехнологічний та яскравий. Важливість стабільного електропостачання важко переоцінити, оскільки слід нам залишитися хоча б на декілька годин без світла, як половина приладів та речей у нашому домі стає абсолютно даремними та не корисними у використанні.

Тому сьогодні наша мова піде про інтернет-магазин компанії Амперок – деталі тут, який спеціалізується на продажу електротоварів по оптимальним та доступним цінам.

Компанія Амперок

Амперок — це компанія, що спеціалізується на оптовій та роздрібній торгівлі побутовими та промисловими електротоварами та світлотехнікою. По суті, в них є весь ассортимент обладнання та пристроїв, які необхідні для забезпечення світла. Але ми з вами поговоримо про ці пристрої більш детальніше.

Першою категорією товарів є “Низьковольтна продукція”. Сюди входять: автоматичні вимикачі, пристрої захисного відключення ПЗВ, АЗВ, реле (захисту, контролю, управління, таймера), лічильники, корпусні автомати та аксесуари, пускачі, контактори, кнопки, пости, сигнальна арматура та багато іншого.

Наступний розділ сайту – це кабелі, шнури та провід різної довжини та характеристик.
У розділі електрофурнітури представлені: розетки, вимикачі, рамки, світлорегулятори, вилки, подовжувачі та колодки.

Монтажна продукція — ізострічка, кабельний короб, кріплення, металорукав. системи кабельних трас та ін.

Світильники LED — ей розділ представляє різні світильники, діодні стрічки та аксесуари.

Також до повного асортименту електротоварів входять стабілізатори напруги, LED лампи та тепла підлога, разом із антиобледенінням.

Тобто, як можна зрозуміти, роблячи висновок з цього розділу, у цьому інтернет-магазині Амперок є все, щоб обладнати приватний або промисловий об’єкт енергопостачанням.

Сайт інтернет-магазину Амперок

Сайт виконаний у гарному стилі – лінк, для наявності у кожній категорії товару є зображення, щоб ви краще розуміли на який розділ ви переходите. Тут є все, щоб ви достатньо швидко та комфортно робили свої придбання. Також компанія надає такі додаткові послуги, як проектування електрообладнання та розрахування освітлення.
На кожний товар, що є в ассортименті сайту, видається офіційна гарантія від виробника, тому за якість та сертифікованість товарів не слід переживати. До речі, більш розгорнуту інформацію інформацію про умови оплати та доставки можна дізнатися також на самому сайті.