Головна Цікаво Емаль Колорит: види і особливості складів

Емаль Колорит: види і особливості складів

Будь-яке барвник засіб виконує досить велику кількість функцій, і емаль не є винятком. Даний захисно-декоративний склад здатний забезпечити надійний захист різних поверхонь від всіляких негативних факторів навколишнього середовища і надати їм ідеальної естетичності. Важливо лише зробити правильний вибір, щоб він оптимально підійшов для конкретних експлуатаційних умов. Для цього можна порівняти емаль зі звичайними фарбами. Після нанесення емалі, формується своєрідна тонка скляна поверхня, показники вологостійкості і стійкості до температурних перепадів і механічних навантажень значно вище. Крім цього, сучасні емалі в багато разів перевищують фарби в плані захисту від біологічних мікроорганізмів і комах, а також є більш стійкими до сонячних променів і довговічними.

У свою чергу, на відміну від масляних фарбувальних засобів, емаль може наноситися не тільки всередині приміщення, але і для обробки фасаду, утворюючи гладку глянсову поверхню. Еластичний і одночасно досить міцний матеріал має більш високі експлуатаційні якості, проте потрібно вибирати емаль, виходячи з певних умов експлуатації окрашиваемого матеріалу. В асортименті торгової марки Колорит ви можете вибрати емаль для фарбування деревини, металевих, керамічних та інших поверхонь. Придбати найбільш підходящий варіант високоякісних емалей можна на інтернет-ресурсі компанії, перейшовши по нижчеподаному адресою: https://kolorit.in.ua/catalog/emali

Склад і особливості емалей

  • До найбільш важливим параметрам емалі відноситься стійкість до зношування і екологічна безпека для організму людини.
  • Емаль здатна рівномірно перекривати самі затемнені ділянки основи, утворюючи свіже міцне покриття.
  • У складі емалі може міститися безліч різних компонентів, кожен з яких буде визначати якісні характеристики складу.
  • Пофарбована поверхня якісної емаллю Колорит не втрачається початкового відтінку під впливом ультрафіолету протягом тривалого часу, не розтріскується при різких скачках температури і не відшаровується в складних кліматичних умовах або підвищеної влажності.Защітно-декоративне покриття створює надійну перепону шкідливим комахою, поширенню грибків, цвілі і іншим біологічним зараженням.
  • В інтернет-магазині компанії Колорит можна підібрати інтер’єрну або фасадну емаль, фарбувальні засоби для підлог або стін, оптимально відповідні склади для ванної кімнати або інших подібних приміщень з підвищеною вологістю, для фарбування металевих виробів з метою запобігання утворенню корозійних процесів і додання їм більш приємного зовнішнього виду.

Основні різновиди

  • Кошти на основі алкіду характеризуються простим нанесенням, досить тривалим терміном експлуатації і швидким висиханням. Покриття добре протидіє вологи і різкій зміні температурного режиму.
  • Кремнійорганічна емаль відноситься до універсального продукту, сфера застосування якого практично не обмежена. Крім вологостійкості, склади відрізняються відмінною стійкістю до зносу, проте абсолютно не поєднуються з раніше пофарбованими акриловими складами покриттями.
  • Уретанова емаль відрізняється підвищеною міцністю і можливістю нанесення на масляні поверхні, що дозволяє виконання ремонтних робіт в приміщеннях, де не вийшло видалити старі лакофарбові покриття.
  • Нітроцелюлозна емаль знайшла широке застосування при фарбуванні бетонних поверхонь, однак склад може бути несумісний з іншим підставою без застосування спеціальних допоміжних компонентів.
    Пентафталеву і гліфталевого різновид прийнято вважати продуктом, що входять до групи масляних складів, які добре лягають на дерев’яну або металеву поверхню, забезпечуючи гарну зовнішню привабливість.
  • Акрилова емаль для дерева та металу є найбільш затребуваною і універсальної. За допомогою даного засобу можна значно перетворити матеріал, створивши чудову матову або глянсову поверхню, а також забезпечивши якісний захист. Особливо популярна емаль акрилова для радіаторів, яка здатна витримувати досить високі температури, що не втрачаючи при цьому свого початкового відтінку.