Головна Цікаво Якщо хочеш стати мільйонером

Якщо хочеш стати мільйонером

Рекордні лотерейні мільйони не дають спокою українцям. Таке враження, що всі, хто ще вчора не грав і не вірив у можливість виграшу, сьогодні раптом змінив своє ставлення до лотерей,  почав активно брати участь у марафоні за бажаним мільйоном. Кожен тираж "Лото-Забави" дарує гравцям один, а то і декілька мільйонних виграшів. Тому власників щасливих лотерейних білетів щораз більше – і в нашому містечку зокрема. Сьогодні маємо нагоду поспілкуватися з одним із таких щасливчиків. Своїми враженнями від гри в "Лото-Забаву" ділиться бущанин Степан Олива (на знімку третій зліва).

"Особисто мені багато грошей не треба, – розповідає наш герой. – Рідні не дуже вірили в мою удачу. До певного часу вважали, що неможливо виграти не те, що великі гроші, а навіть мізер. Активно почав грати в "Лото-Забаву" три роки тому, азарт перейняв від свата, і не шкодую. Подобається ця гра, і кожної неділі в мене маленьке свято – телевізійний розіграш. Сідаю перед телевізором і уважно дивлюся, які випадають кульки та якщо вдається закреслити бодай одну лінію, серце мало не вискакує з грудей. Впродовж трьох років намагаюся не пропускати тиражів. Завжди купую лотерейні білети в одному й  тому ж магазині "Лото-маркет", що знаходиться на вул.Львівській, 6, оскільки в консультанта-продавця Світлани Мостової  щаслива рука, в цьому не раз  пересвідчився.

– Якби виграли, до прикладу, 100000 грн, що зробили б?

– Такий виграш довго б не затримався в хаті. Скажу коротко – маю двох синів, двох невісток та п'ятеро онуків.

– Як нам відомо, ви нещодавно брали участь в грі "Лото-Забава" у столичній студії. Ваші враження?

– Окрім того, що завжди купую лотерейні білети, ще й постійно реєструюсь для запрошення у студію. І ось на початку серпня мій номер мобільного був обраний для гри в Києві. Великого виграшу не привіз, проте вражень повен віз. Свої кошти витратив лише на квитки в одну і другу сторони, а проживання в готелі (2 дні), екскурсія столицею – за рахунок МСЛ та ще й отримав 1000 гривень на особисті витрати.

– Яку суму сподівалися привезти?

– У студії проходить інтерактивний конкурс "Полювання за грошима", який дає шанс виграти до 200000 гривень. Тобто, перед учасниками гри, що в студії, та глядачами на табло висвітлені 15 букв, під кожною – прихована сума виграшу. В переддень гри, відпочиваючи в готелі, склав невеличкий віршик про букву "Д". Не знаю чому, але був переконаний, що саме під нею ховається мій зоряний час. Але, як ми знаємо – удача приходить не за заслуги, а за вдачу, яка чомусь в останню секунду відвернулась від мене. Перед тим,  як назвати букву, я мав розказати свого "свіжоспеченого" вірша і сказати "Д". Аж раптом від переживання в голові все "перемішалося" і я його забув і чомусь назвав "О",  під якою була мала сума. А коли в студії пролунав дзвінок від глядачки, яка назвала  "Д", готовий був провалитися крізь землю… під тією буквою було 200000 гривень!!! Ось таке моє випробування. Але я не здаюся і буду грати далі.Тим паче, що на моєму ігровому досвіді було чимало виграшів, і переконаний, що так буде і надалі.

– Що  побажаєте нашим читачам?

– Хочу сказати, що отримати шанс завжди важко, а ось втратити дуже просто. Тому не пропустіть його. Звичайно, в кожного гравця бувають і прикрі поразки, і бажані виграші. Але в будь-якому разі не потрібно ображатися на гру, а вірити в себе, і тільки тоді можна розраховувати на велику удачу.

До речі, Степан Іванович не єдиний бузецький потенційний "мільйонер", нещодавно ще одна бущанка Марія Козак виграла  в "Лото-Забаві" побутову техніку Saturn на суму 5000 гривень.

Тож, шановні читачі, усі ми маємо шанс на виграш, головне – вірити і грати. До речі, за словами консультанта-продавця Світлани Мостової на сьогодні джек-пот "Лото-Забава" становить 8000000 гривень, який занадто довго «засидівся» на своєму почесному троні. Можливо він чекає на нас?

Нагадаю, "Лото-маркет", де можна придбати щасливий лотерейний білет, знаходиться на вул.Львівській, 6, що навпроти ринку "Галвет".

Інна  Паламар