Головна Цікаво Фарба водоемульсійна Снєжка: види і характеристики складів

Фарба водоемульсійна Снєжка: види і характеристики складів

Обійтися без малярних робіт в процесі ремонту будинку або квартири практично неможливо. Фарби наносяться на стелі і стіни, двері і вікна, підлоги та інші елементи інтер’єрів і фасадів. Серед всіх існуючих видів фарб склади на водній основі є найбільш екологічними, доступними за вартістю і практичними в робочому процесі. Популярна компанія Снєжка, яка завоювала бездоганну репутацію по виробництву високоякісної лакофарбової продукції, готова надати різнопланову лінійку складів, де можна фарбу водоемульсійну купити з урахуванням своїх фінансових можливостей і індивідуальних умов експлуатації офарблюються.

Основні переваги

Водна емульсія наповнена різними полімерами, мінеральними частинками, тонуючими пігментами і безліччю інших допоміжних добавок, завдяки яким фарба набуває хорошу водостійкість, естетичність і довговічність, швидко сохне і тривалий час зберігає зручну консистенцію. У фарби маса переваг, до яких відносяться:

  • Утворюється після нанесення фарби покриття виходить досить міцним і стійким до безлічі зовнішніх негативних чинників. Більшість складів ефективно перешкоджає волозі, відштовхує забруднення і легко миється.
  • Фарба водоемульсійна не виділяє шкідливих для здоров’я людини і навколишнього середовища хімічних випарів і не має різкого неприємного запаху, тому активно використовується для фарбування поверхні в житлових приміщеннях, включаючи кімнати з дітьми і особливо чутливими людьми.
  • Водоемульсійна фарба володіє чудовою сцепляемостью з бетонними та цегляними підставами, гіпсової або цементною штукатуркою, гіпсокартоном і деревиною, а також з шпалерами і безліччю інших поверхонь.
  • Для розведення водних складів не потрібно розчинник, досить додати до 10% води від загального обсягу фарби для нанесення першого шару.
  • Фарба на водній основі Снєжка має високі показники покриваності, рівномірно і економічно розподіляючись по поверхні, що фарбується, перекриваючи саме темне підставу за 2 проходи нанесених шарів.
  • Завдяки відмінній паропроникності, стіни і стелі вільно дихають, а поверхневий шар не відшаровується, не тріскається і не піддається біозараженіям.
  • Фарба для зовнішніх робіт має гарну стійкість до вологи, складних погодних умов, морозам і ультрафіолетового випромінювання.
  • Швидковисихаючі негорючі водні склади можуть бути використані для внутрішньої і зовнішньої обробки, причому в самих різних тонах, завдяки додаванню спеціального барвника.

Які бувають види

Щоб правильно підібрати фарбувальний склад, необхідно врахувати тип окрашиваемого матеріалу і умови його подальшої експлуатації, а також характерні особливості входить до складу водної фарби полімеру.

  • Наприклад, акрилове засіб добре протидіє вологи, зберігає свій первісний відтінок під впливом потужного ультрафіолету, має широку кольорову базу і може бути використано для фарбування зовнішніх і внутрішніх поверхонь практично з будь-яких матеріалів.
  • Фарби, що містять в своєму складі синтетичний латекс, відносяться також до групи акрилових складів, проте відрізняються більшою стійкістю до зовнішнього впливу, утворюють чудову декоративну поверхню і можуть багаторазово митися, що не втрачаючи при цьому свій зовнішній вигляд і технічні характеристики.
  • Силікатні водоемульсіонкі в основному служать для фасадної обробки, забезпечуючи значну захист від фізичних навантажень, температурних перепадів і складних кліматичних умов. Пофарбована таким складом поверхню має максимальну довговічністю, яка може досягати до 20 років.
  • Фарби силіконові – це найоптимальніший варіант для фарбування різних поверхонь в умовах підвищеного рівня вологості. Такі склади часто використовуються на кухнях, у ванних кімнатах, душових та інших аналогічних приміщеннях, забезпечуючи відмінний вологовідштовхувальний ефект і якісний захист від грибків, цвілі і інших біологічно активних бактерій.