Головна Цікаво Фарба водоемульсійна Ирком: різновиди і характеристики складів

Фарба водоемульсійна Ирком: різновиди і характеристики складів

Вибір відповідного фарбувального кошти при внутрішній і зовнішній обробці завжди залишається актуальним, оскільки сьогодні будівельний ринок переповнений масою всіляких фарб самого різного призначення. Останнім часом більшість людей схиляються до використання водоемульсіонкі, ціна якої вигідно відрізняється, а технічні і декоративні характеристики стабільно покращуються, дозволяючи застосовувати фарбу практично для будь-яких поверхонь, експлуатованих в складних умовах. Фарби водоемульсійні, запропоновані відомим брендом Ирком, відповідають всім необхідним вимогам, і здатні істотно змінити зовнішній вигляд будь-якого інтер’єру або фасаду. Матеріали вигідні в плані екологічності, легкості застосування та універсальності. Переконатися в цьому може кожен споживач, звернувшись на сайт компанії за наступним посиланням: https://ircom.in.ua/catalog/kraski

Плюси і мінуси

  • Фарба водоемульсійна не представляє абсолютно ніякої загрози для здоров’я людини і навколишнього середовища. Універсальні водні склади не виділяють токсичних випарів, тому в процесі нанесення складів, а також після їх висихання необов’язково відкривати вікна або організовувати будь-яку додаткову вентиляцію.
  • Матеріал розбавляється водою, і при попаданні на шкіру без проблем змивається, що стосується і використовуваного інструменту, а пофарбована поверхня може висохнути за пару годин. Це значно спрощує роботу, дозволяючи виконати ремонт в одній кімнаті протягом одного дня.
  • Водні склади Ирком мають хорошу пластичність і покриваність, завдяки чому фарба рівномірно може розподілятися по поверхні без утворення патьоків і з можливістю перекрити невеликі дефекти і темні ділянки основи за 2-3 проходу валиком або фарбопультом.
  • Після висихання водних складів формується міцне паропроникна покриття, яке в більшості випадків можна неодноразово мити, з легкістю прибираючи утворилися забруднення.
  • Завдяки спеціальним пігментів на водній основі, кожен може самостійно підібрати найбільш підходящий в тій чи іншій ситуації відтінок, створивши своє неповторне покриття.
  • Фасадні водоемульсійні фарби здатні витримувати вплив вологи і механічні навантаження, підвищену температуру і морози, ультрафіолет і атмосферні опади, зберігаючи при цьому свої початкові декоративні показники.

Негативних характеристик у водних емульсій практично немає. Винятком є ​​неприпустимість фарбування металевих поверхонь без попереднього грунтування спеціальними антикорозійними засобами або глянцевих поверхонь, оскільки в першому випадку водна основа буде сприяти утворенню іржі, а в другому буде недостатня адгезія, і фарба при нанесенні буде стікати і надалі погано триматися. До ще одного мінуса водних фарб відноситься неможливість виконувати роботи при низькій температурі, так як склад буде густіти і надалі тріскатися. Допустима температура при фарбувальних роботах повинна бути не менше + 5 ° C. В іншому фарби водоемульсійні за багатьма параметрами перевищують інші фарбувальні засоби, і здатні забезпечити досить приємний зовнішній вигляд з ефективним захистом від агресивного середовища.

Основні види

  • Завдяки якісним акриловим смолам, водні акрилові фарби мають підвищену стійкість до вологи і ультрафіолету. Пофарбоване покриття витримує кілька тисяч вологих прибирань, при цьому не втрачаючи привабливості покриття, а насиченість кольору залишається незмінною під потужними променями сонця.
  • Матеріали на основі силіконових смол мають приголомшливу еластичність, що забезпечує гладкість і рівномірність покриття з мінімальною витратою і перекриттям несуттєвих дефектів. Силікон надає значну протидію вологи і утворення цвілі, тому успішно застосовується у вологих приміщеннях.
  • Водоемульсіонка силікатна, яка містить рідке скло, є найбільш міцною і довговічною серед всіх різновидів. Завдяки такому потужному компоненту, фарбу раціонально наносити на фасадні поверхні, забезпечуючи їм максимальну стійкість до кліматичних опадів, механічного та атмосферного впливу і значних перепадів температури.