Головна Цікаво Флешка з логотипом від компанії GIFTER: більше, ніж зовнішня реклама

Флешка з логотипом від компанії GIFTER: більше, ніж зовнішня реклама

Флеш-накопичувачі стали невід’ємною частиною сучасного цифрового світу. Їх використовують для зберігання та передачі інформації. Великі компанії дарують їх як подарунок співробітникам, клієнтам, партнерам.

Як можна використовувати флешки з логотипами

Гаджети, текстильні вироби, накопичувачі інформації можуть стати потужним маркетинговим знаряддям, їли правильно підійти до їх оформлення та знайти цільову аудиторію для демонстрації реклами. Великі компанії у великій кількості використовують флешки у повсякденному побуті, тому їх вигідно застосовувати як спосіб підвищення впізнаваності бренду.

Компанія GIFTER пропонує оптову покупку флеш-накопичувачів для нанесення зображень. Їх можна використовувати у таких випадках:

  • Подарунок партнерам компанії. Це бюджетне вкладення стане вигідною промо-кампанією, адже флеш користуються практично щодня. У такий спосіб просто підтримувати ділову репутацію компанії.
  • Сувенір працівникам із приводу річниці компанії, корпоративного свята. Такий презент стає добрим способом підтримки корпоративного духу.
  • Сувенір на корпоративних виставках, презентаціях продукції, конференціях. Флешки з логотипами перетворюють потенційних клієнтів на справжніх. На відміну від паперової рекламної продукції, логотип на флешці завжди перед очима споживача.

Особливості послуг компанії GIFTER

Компанія GIFTER пропонує кілька колірних рішень інформаційних накопичувачів. В наявності класичні білі, чорні флешки, але можна купити оригінальні фіолетові, зелені, червоні, рожеві вироби. Замовникам пропонують флешки з різним об’ємом пам’яті, форм та розмірів.

Продукція, представлена ​​у каталозі GIFTER, відповідає міжнародним сертифікатам якості. Компанія співпрацює з постачальниками з Угорщини, Німеччини, Польщі, Китаю та ін. GIFTER пропонує оптову закупівлю карток пам’яті для нанесення зображень. Таким чином, можна купити продукцію за оптимальною вартістю.

У роботі приймається увага замовника відповідно до дизайну, оформлення, додаткових ефектів на виробі. Оформити замовлення можна на сайті або за номерами телефонів. Для безкоштовної консультації необхідно замовити дзвінок або зв’язатися з менеджером у чаті.