Головна Цікаво ГБО – ефективна економія на паливі

ГБО – ефективна економія на паливі

331

Кожен день, власники автомобілів замислюються над тим, як економити власні гроші на паливі. І першим що приходить на розум, є встановлення сучасного газового обладнання. Сьогодні, воно дозволяє надійно зберігати сімейний бюджет, і дозволяє власнику автомобіля не переживати за завтрашній день. Але перед тим як встановлювати газове обладнання, потрібно розуміти, що це відповідальна робота, тому дилетантам її не потрібно доручати.

Здійснюючи встановлення або налаштування газової установки, потрібно розуміти, що це відповідальність. Це не тільки регулювання редуктора ГБО і маніпуляції з гвинтами, але і IT-технології. Тому краще, звертатися за допомогою до людей, що працюють з даними обладнанням вже не один рік. Встановлюючи установку 4 покоління, ви отримуєте якісну роботу мотора, і правильну тягу.

Рекомендуємо звернути увагу на те, що вся робота проходить з сучасними комп’ютерними програмами, що дозволяють якісно здійснювати регулювання. Ви отримуєте заходи, що дозволяють не тільки побачити помилки, але і їх причини. Крім того, все буде ефективно усунуто і приведено в потрібний стан. Ми розуміємо, що ні кваліфікований майстер, може викликати заміну форсунок і редуктора, так як вони будуть не відповідати потужності двигуна. Саме тому у нас працюють тільки фахівці, що проходять ретельну перевірку. Тому ви отримуєте гарантію на установку ГБО.

Причини, за якими машина може не їхати

  • Засмічення газових фільтрів. Власник спостерігає зниження потужності;
  • Час ревізії редуктора-випарника. Відсутність тяги, проблеми з перемиканням на газ, високий витрата газу, можуть стати сигналом для того, щоб здійснити вирішальні дії;
  • Знос форсунок або неправильна їх калібрування. Дана проблема може викликати також висока витрата газу і зниження потужності;
  • Газ незадовільної якості. Мало хто замислюється над тим, що в зв’язку з неякісним газом, можуть виникнути проблеми з автомобілем.

Щоб на великий період часу забути про проблеми з автомобілем, потрібно провести ефективну комп’ютерну діагностику, що дозволить побачити причину. Крім того, потрібно пам’ятати, що кожен бренд ГБО має свій алгоритм роботи і особливості, на які потрібно звертати увагу при роботі.

Користуючись послугами фахівців «Час Газа», ви отримуєте якісну установку ГБО. Кожен користувач газового обладнання ефективно заощаджувати гроші і насолоджуватися правильною роботою автомобіля в дорозі.