Головна Цікаво Hill’s Metabolic – корм проти ожиріння домашніх тварин

Hill’s Metabolic – корм проти ожиріння домашніх тварин

Домашні тварини є частиною сім’ї, і ми хочемо робити для них тільки найкраще, але важко зрозуміти, як допомогти їм залишатися здоровими, коли вони страждають на надмірну вагу.

Ожиріння – проблема як домашніх тварин, так і їхніх власників. Важко знати, як допомогти вихованцю з надмірною вагою, і ще складніше, коли ви не впевнені, чи вважається ваш вихованець страждаючим ожирінням.

Клінічно доведено, що корм для собак Hill’s Metabolic допомагає собакам та кішкам безпечно та стійко знижувати вагу. Ця їжа допомагає знизити ризик розвитку станів, пов’язаних з ожирінням, включаючи хвороби серця, артрит, рак та діабет.

У вашого собаки чи кішки зайва вага, і ви не знаєте, що з цим робити? Завітайте до зоомагазину https://toba.ua/t/hills-metabolic/

Клінічно доведено, що корм для собак Hill’s Metabolic Weight Management допомагає собакам безпечно та стійко знижувати вагу без шкоди смаку. Фактично, 9 із 10 собак, які перейшли на Hill’s Metabolic, схудли з нормальною швидкістю. Таким чином, ви можете бути впевнені, що ваш вихованець отримує необхідне харчування при схудненні.

Ваш собака або кішка не тільки покращить зовнішній вигляд та самопочуття, але з Hill’s Metabolic ви також допоможете знизити ризик розвитку поширених захворювань, пов’язаних із вагою, таких як артрит, хвороби серця та діабет. Це безпрограшний варіант як для вас, так і для вашого пухнастого друга.

Переведіть свого собаку на Хіллс Метаболік вже сьогодні та переконайтесь у цьому самі!

Епідемія собачого ожиріння є такою ж серйозною проблемою для тварин, як і для людей. Насправді, більше 55% популяції домашніх тварин страждають від надмірної ваги або ожиріння, і ці зайві кілограми можуть мати довгострокові наслідки для якості їхнього життя, а також для стосунків цієї людини з членами сім’ї, які можуть не хотіти, щоб вони були поруч із -за проблем із вагою!

Підтримка ідеальної ваги допомагає запобігти захворюванням, пов’язаним саме з надмірною масою тіла, такими як серцеві захворювання та діабет, які викликані споживанням занадто великої кількості калорій у порівнянні з вашими потребами в енергії щодня.

Корм Hill’s Prescription Diet Metabolic спеціально розроблений, щоб допомогти собакам скинути вагу та підтримувати її природним шляхом, активізуючи їхній метаболізм. Унікальна суміш клітковини допомагає знизити апетит між їдою, а спеціальна суміш активізує спалювання жиру у вашого цуценя! Завдяки цьому цілком натуральному рецепту вони можуть бути активними, не відчуваючи голоду або млявості через нездорову дієту — як це здорово звучить?