Головна Цікаво Головні переваги шнекових транспортерів

Головні переваги шнекових транспортерів

Шнекові транспортери є невід’ємною частиною багатьох конвеєрних ліній, також їх дуже часто використовують окремо для переміщення самої різноманітної продукції.

Невірною є думка, що шнеки використовують лише для сухої та сипучої продукції. Насправді існують шнекові транспортери різної потужності та продуктивності, що здатні працювати з вологими, тягучими продуктами, кусковим матеріалом, гранулами, брикетами та іншими фракціями.

 

Де використовують шнековий транспортер

Отже, сфера застосування шнеків майже необмежена. До того ж їм притаманні й інші переваги:

  • шнекові транспортери – це зазвичай дуже мобільне обладнання, що легко збирається та розбирається;
  • управління не потребує якихось спеціальних знань, опанувати базові навички користування шнеком можна за кілька годин;
  • економічне обладнання: електричний малооборотний мотор мінімізує розхід енергії, а сам транспортер може працювати всю зміну без технічних зупинок;
  • майже не ламається: при правильному використанні рівень зношення механізмів дуже низький;
  • не дорогий в ремонті та обслуговуванні;
  • шнекові транспортери можна легко поєднувати з додатковим обладнанням, наприклад дозаторами, розтарювачами мішків, просіювачами.

Що до спектру використання, то сьогодні шнековий транспортер дуже популярний в харчовій та аграрній сфері: переміщення борошна, цукру, какао-порошку, сухого молока, зерна, комбікормів. Шнеки використовують як для завантаження та розвантаження, так і безпосередньо для подачі продукції на фасування, або готування сумішей.

Іншим напрямком є будівельна справа та важка промисловість. Тут застосовують потужні шнекові транспортери, вісь та лопаті яких виконані з міцного металу належної товщини.

Ще однією затребуваною галуззю є виготовлення твердого біологічного палива (пелети, тирса, щепа). Шнеки застосовують як для виготовлення та фасування цієї продукції, так і для рівномірної подачі її у твердопаливні котли.

Як замовити шнековий транспортер за індивідуальним проектом

Великим попитом користуються шнекові транспортери, виконані за індивідуальною розробкою. Це дозволяє максимально оптимізувати виробництво, зекономити площу виробничих приміщень, та замовити обладнання з необхідною продуктивністю.

Звісно, що таке обладнання можна зробити лише через вітчизняного виробника. Закордонні аналоги продаються у вже готовому вигляді та обмежені модельною лінійкою.

Щоб замовити шнекові транспортери в Україні краще за все зв’язуватися безпосередньо з виробником. Зазвичай такі компанії займаються самостійним збутом своєї продукції. Це дозволяє поставити доступну ціну та контактувати напряму з замовником, а також допомагати у налаштуванні, обслуговуванні та ремонті обладнання.

Серед відомих компаній можна згадати київську фірму «Технік», яка понад 15 років займає вищі рейтинги у справі виготовлення шнекових транспортерів, як по якості та і по різноманіттю моделей. Замовити шнек за індивідуальними побажаннями дуже легко і для початку варто зв’язатися і обговорити виробничі вимоги, яким має відповідати шнековий транспортер.