Головна Цікаво Інформація щодо подачі документів для державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб –...

Інформація щодо подачі документів для державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань

Відповідно до наказу Міністерства юстиції України «Про деякі питання впровадження оновленого програмного забезпечення Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань»

від 14.07.2020 року з 00:00 год. 05 серпня 2020 р. до 23:59 год. 16 серпня 2020 р. відбуватиметься впровадження оновленого програмного забезпечення Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань (далі – ЄДР), тому на вказаний період буде призупинено роботу ЄДР та прийом документів, що подаються для державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, не здійснюватиметься.

Звертаємо увагу, що перебіг строку розгляду документів, що надійшли для державної реєстрації засобами поштового зв’язку у період впровадження оновленого програмного забезпечення Єдиного державного реєстру, починатиметься після 16 серпня 2020 року.