Головна Цікаво Інженерні мережі для приватних будинків

Інженерні мережі для приватних будинків

До інженерних мереж, які забезпечують комфорт і затишок для життя людини в приватному будинку, належать системи опалення, вентиляції, електрогазоводопостачання, кондиціювання.  Сьогодні ми вже не уявляємо житло без світла чи води, генераторів, що забезпечують тепло  чи прохолоду. Однак не завжди такі комунікації відповідають всім вимогам, відповідають інтер’єру та характеризуються гарним виглядом.

Нововведення сучасності викликають  потребу в Інтернеті, кабельному телебаченні, системах відеонагляду. Саме цьому і виникає необхідність такої послуги, як монтаж інженерних мереж.

Опалення будинку – основа затишку і комфорту

Для опалення приватних будинків сьогодні використовуються різні теплогенератори і різні системи опалення.  Популярною є тепла підлога, яка функціонує за рахунок  систем труб, наповнених водою, або електричних кабелів, ІЧ-плівок, котрі ховаються під підлоговим покриттям.

Опалення може бути і радіаторним, тим більше, що ринок пропонує сучасні батареї, які забезпечують відмінну тепловіддачу, і відповідають наявному інтер’єру.  Можна стати власником котла на природному газу, дровах, пеллетах, рідкому паливі або електриці.

Водоканалізаційні мережі у сучасному виконанні

Для систем водопостачання та каналізації сучасні виробники пропонують інноваційні комплектуючі, які виступають гарантією зручностей і ефективної функціональності.

Такі мережі можна повністю приховати, не втрачаючи їх ефективності, для чого можна:

  1. Використати декоративні труби.
  2. Частково розвести системи за підвісні стелі та фальш-підлогу.
  3. Змонтувати стіни та короби з гіпсокартону.
  4. Встановити над трубами декоративні екрани.
  5. Заховати системи за меблями.

Скориставшись цими порадами, ви зробите приміщення акуратним та естетичним, залишивши зручним доступ до мереж, коли виникає необхідність.

Оптимальні вентиляція і кондиціювання

Багатоквартирні будинки облаштовувались вентиляційними системами і в минулому столітті. Кілька десятиліть назад вони почали з’являтись і в приватних будинках, оскільки почалось тяжіння до енергоефективності. До цього провітрювання  будівель з дерев’яними вікнами та дверима  забезпечувалось природною вентиляцією, відкриванням вікон чи кватирок.

Сучасні будинки мають герметичні двері та склопакети. Якість вуличного повітря бажає бути кращою, особливо при наявності поруч автомобільних шляхів та промислових підприємств. Виходячи з такої ситуації, власники прагнуть до облаштування вентиляційних систем, які гарантують надходження чистого повітря і видалення відпрацьованого.

Для цього виконуються наступні роботи:

  1. В санвузлах і на кухнях облаштовуються витяжки.
  2. В котельнях, підвальних та допоміжних приміщеннях монтуються вентиляційні канали.
  3. Здійснюється встановлення сучасної припливно-витяжної вентиляції з функцією рекуперації тепла.

Якісний проект – ефективні інженерні мережі

Інженерні мережі належать до складних систем,  монтаж яких має виконуватись професіоналами. В такому випадку буде придбано належне обладнання у відповідності з розробленим проектом та запитами замовника. Спеціалісти забезпечать також здійснення професійно грамотного монтажу з урахуванням  всіх побажань і нюансів.

Головне, не прагнути до надмірної економії фінансів, щоб потім не витрачати більше коштів на усунення  недоліків, які можуть при експлуатації виникнути досить швидко.  Коли хочеться комфортного проживання, то й інженерним мережам  треба приділяти належну увагу.