Головна Цікаво iPhone 13 Pro Max: загальний огляд

iPhone 13 Pro Max: загальний огляд

Зараз купити айфон 13 про макс бу можна доволі вигідно, оскільки нещодавно виробник презентував чотирнадцяте покоління. Авжеж, ціни на торішнє впали не дуже сильно, але різниця є й вона приємна. Так чому потрібно обрати саме iPhone 13 Pro Max? Цей телефон майже не має мінусів. В нього без перебільшення лише переваги. Багато хто зі спеціалістів каже про те, що це суперфлагман, яким компанія Apple буквально вразила цей світ. Телефон ідеально підходить, як для звичайного використання, так і для роботи. Про нього всі дізналися ще у вересні минулого року, але тоді iPhone 13 Pro Max коштував занадто дорого. Зараз цінник зменшився, але якщо хтось бажає максимально заощадити, то тоді слід обрати саме модель бу.

Про особливості iPhone 13 Pro Max

Одразу слід зазначити, що під час великої кількості різноманітних тестувань саме Айфон 13 Про Макс зміг довести, що він має найтриваліший час автономної роботи. Авжеж, можливо, Айфон 14 Про Макс вже переміг у цьому змаганні, проте він поступив до продажів нещодавно й ще мало хто встиг його повноцінно перевірити. Тож, на момент виходу iPhone 13 Pro Max точно можна сказати, що він найкращий з усіх гаджетів, які колись презентувала компанія-розробник.

Цей телефон має частоту оновлення до 120 Гц й це ідеальний показник, який раніше дуже рідко зустрічався в лінійках виробника. Особливість в тому, що тепер система може самостійно підлаштовуватися під те, який саме контент споживає користувач й вже на основі цього обирати частоту оновлення сторінки від 20 до 120 Гц. Все залежить від того, мова йде про гру, звичайне фото, або ж книгу.

Щодо потужності, то iPhone 13 Pro Max точно вражає з цього боку. Швидкість телефону збільшилася на 20-25% відсотків, порівняно з торішнім телефоном. Більше зусиль розробники цього разу вирішили приділити не чіпу, а автономності. Спеціалісти дійсно значно поліпшили батарею, завдяки чому гаджет може працювати при постійному використанні понад добу, що є великим плюсом. Раніше багато хто скаржився на те, що Айфон швидко втрачає енергію або ж взагалі вимикається на морозі. Більше такого не буде. iPhone 13 Pro Max вважається дуже швидким, практичним, автономним апаратом, в якому майже немає ніяких недоліків. На момент виходу моделі розробники запевняли, що інші фірми за параметрами процесору не можуть запропонувати потенційним клієнтам якісні аналоги.

Окремо слід ще розповісти про камеру. Модуль однаковий і для Айфона 13 Про Макс, і для Айфона 13 Про за візуальними характеристиками. Загалом спеціалісти покращили стабілізацію, зробили фото та відео чіткішими під час зйомки вночі. Також експерти збільшили діафрагму, завдяки чому апарат тепер може «ловити» більше світла й готові фото або відео здаються максимально натуральними. Ще в цьому телефоні є датчики зсуву. Вони роблять картинку чіткішою, коли людина йде й намагається одночасно знімати контент. Це забезпечується ще й завдяки використанню трикратного оптичного зума.