Головна Цікаво Історія коміксів з National Allied Productions

Історія коміксів з National Allied Productions

Комікси DC

Супергерої сьогодні знайомі усім. Але не кожен знає, коли та з чого починається їхня історія. Хто їх створив та з чого почалися їхні надможливості?  Багато людей думають, що вони почали свою історію з фільмів, але це далеко не так. Супергерої почали свою історію з коміксів, а саме з 1934 року.

Задумка коміксів почалась разом з компанією National Allied Productions. Ця організація почала свою роботу з кольорових малюнків та розповідей. Це були перші розповіді про супергероїв, що запам’яталися на роки. Компанія National Allied Productions переживала різні часи, але свою найбільшу популярність на початку отримала завдяки новому герою – Бетмену. Серія цих популярних коміксів отримала офіційну назву “Detective comics”, що скорочено DC. Ця скорочена абревіатура з’являлася на усіх випусках та є популярною та знайомою усім навіть сьогодні.

Золота ера коміксів з National Periodical Publications

Найбільшої популярності та успіхів комікси досягли з концерном National Periodical Publications, який утворився після злиттів та перепродажу групи компаній. В цей час створили таких персонажей як:

  • Чудо-жінка;
  • Супермен;
  • Бетмен.

У 40-роках попит на супергероїв різко упав, тому компанія частково переформатувала свою роботу та почала працювати в гумористичній сфері. Проте цей етап тривав недовго. Уже в в середині 50-х років компанія повернулась до розвитку теми супергероїв та почала розвивати персонаж Флеша. Вона не тільки повернула його на сторінки коміксів, а створила його як повністю нового персонажа. Флеш  став улюбленицем мільйонів, він активно додав компанії все нових та нових читачів.  В цю епоху почали працювати над розширенням сюжетних ліній таких героїв, як Супермен та Бетмен. Цей час зафіксували як срібний вік в коміксах. В той час почали випускати різноманітні лінійки для підлітків та студентів. Саме в цей період компанія зібрала усіх героїв в один світ, пов’язала їхні історії та зробила усіх супергероїв одним цілим.

Після виходу на ринок компанії Marvel, втримати популярність DC було не так і просто. Компанія намагалась збільшити кількість ліній, проте і це вдавалося не так просто. Проте історія та комікси DC доступні для шанувальників і сьогодні. Щоб придбати випуски коміксів, потрібно лише завітати в інтернет-магазин VALLIZA та купити в Україні комікс ДС на https://valliza-book.com.ua/collection/dc?lang=ua – там замовити неймовірні історії про улюблених супергероїв.