Головна Цікаво Каркасні будинки за канадською технологією на території Харкова

Каркасні будинки за канадською технологією на території Харкова

«АРТМЕТАЛЛ УКРАЇНА» надає професійну допомогу жителям України та Харкова у здійсненні їхньої мрії, щодо будинку. Давно думаєш побудувати своє житло? Наші фахівці пропонують вам скористатися нашою послугою будови каркасних будинків за канадською технологією за доступною ціною. Майбутнє за каркасними будинками, які зводяться швидко та економічно.

Особливістю каркасного будинку є його термоізольовані панелі SIP та металевий каркас, який витримує навантаження. Каркасний будинок має багато переваг перед технологіями інших будівництв. Це вигідне вкладення будинок.

Каркасні будинки за канадською технологією, в чому їх переваги?

Наша компанія будує якісне та комфортне житло, власником якого можете стати ви. Ми використовуємо матеріали тільки високої якості, та будуємо унікальне житло для вас.

 1. В нас низькі та доступні ціни. Все це зв’язано із новітніми технологіями які ми використовуємо при будівництві.
 2. Стислі терміни роботи. Ми швидко та якісно побудуємо будинок, за найкоротший термін. А через відсутність усадки все будівництво пройде в один етап.
 3. Ми дбаємо про екологію, тому будівництво наших будинків є екологічним. А також це гарантія нашим клієнтам, що всі матеріали не є шкідливими для людини і ваше здоров’я в безпеці.
 4. Економічність. Дерев’яно-каркасні будинки є запорукою економії та енергозбереження. На відміну від цегляних будинків, які потрібно опалювати досить часто, каркасні будинки потребують малу кількість опалення. А це суттєво збереже ваш сімейний бюджет.
 5. Ми гарантуємо, що наші будинки прослужать вам більше 50 років.
 6. Завдяки сандвіч-панелям, ми гарантуємо вам термоізоляцію в домі. Тепер вас не буде мучити висока температура влітку, та холод взимку. Будинок буде теплий взимку, та прохолодний влітку.
 7. Фахівці «АРТМЕТАЛЛ УКРАЇНА» створять вам естетичний проект будівлі, який приємно вас здивує. Ми прагнемо, щоб житло приносило вам естетичне задоволення.

Наша компанія подбає про будівництво вашого житла. Ми працюємо для вас.

Канадські каркасні будинки – коли будують для людей

При будівництві каркасного будинку в Харкові, використовуються сертифіковані матеріали. Безплатний проект на будівництво від наших дизайнерів. Гарні пропозиції ціни для постійних клієнтів. В Артметалл ціна за будівництво каркасного будинку становить від 4200 грн за м.кв. Щоб сказати сумарну суму будівництва, ми проведемо вам розрахунок. В нього входить:

 1. Площа будівлі.
 2. Складність планування.
 3. Тип покрівлі.
 4. Та якість фурнітури.

Вибравши нашу компанію для будівництва, ми гарантуємо вам доброякісну роботу, надійність, економічність та екологічність. Ми подбаємо про комфортні умови для вас, створимо естетичний проект та даємо гарантію, що наш будинок служитиме вам більше 50 років. Обирай якість!