Головна Цікаво Художня реставрація зуба у Дніпрі

Художня реставрація зуба у Дніпрі

Для відновлення зубів у сучасній естетичній стоматології використовуються різні композитні матеріали, які дозволяють повністю відновити як передні, і жувальні зуби пацієнта.  Відновлення зубів проводиться двома методами: прямим та непрямим. Давайте докладніше розберемо ці способи!

Що таке художня реставрація зуба у Дніпрі?

Естетична реставрація зуба – це повне відновлення зовнішнього вигляду та функціональних властивостей емалі зруйнованого елемента. Стоматолог може призначити відвідувачу клініки відновлення за допомогою композитних смол у таких випадках:

  • Тріщини емалі.
  • Сколи.
  • Заповнення щербинок між елементами зубного ряду.
  • Зміна кольору емалі.
  • Стирання емалі.
  • Відновлення коронки після лікування карієсу.

Реставрація зуба у Дніпрі проводиться двома способами. Поговоримо про них.

Прямий та непрямий методи художньої реставрації зуба у Дніпрі

В естетичній стоматології застосовуються дві основні технології: пряма та непряма.

Прямий метод реставрації зуба у Дніпрі

Прямий метод застосовується ширше у сучасній естетичній стоматології. В цьому випадку відновлення зубів проводиться безпосередньо у ротовій порожнині. Для проведення даної процедури використовуються різноманітні полімерні пломбувальні матеріали. Накладаючи їх шар за шаром, лікар поступово відновлює втрачену частину елемента, точно повторюючи його форму та колір.

Реставрація зуба прямим методом відбувається досить швидко. Така процедура триває від 30 до 90 хвилин. В цілому лікування прямим методом має позитивні відгуки від багатьох пацієнтів. Єдиним істотним його мінусом є низька герметичність композитних матеріалів, що призводить до їхнього зносу після 7-10 років використання.

Непрямий метод відновлення зубів

При непрямій реставрації зуба у Дніпрі відновлення його зовнішнього вигляду та функцій проводиться за допомогою протезування конструкціями, виготовленими у лабораторії. Для успішного проведення цієї процедури стоматолог спочатку отримує зліпок елементів зубного ряду, що підлягають реставрації. Потім ці зліпки потрапляють до стоматологічної лабораторії і там виготовляються коронки. Зазвичай цей процес триває кілька тижнів. Зрештою, виготовлена ​​коронка зміцнюється у ротовій порожнині пацієнта за допомогою спеціального композиту.

Даний метод відновлення зубів вважається більш якісним та довговічним. Однак, ціна на нього зазвичай вища.

Як проходить процедура відновлення зубів у Дніпрі

Художня реставрація зуба у Дніпрі проводиться у стоматологічній клініці «ДентАрт». Тут на пацієнтів чекають наступні привілеї:

  • Висококваліфіковані стоматологи.
  • Грамотно складений план лікування.
  • Комфортні кабінети.
  • Справедлива ціна.

Поверніть красу своєї усмішки за допомогою художнього відновлення зубного ряду!