Головна Цікаво Кольорові контактні лінзи: які вибрати, як носити та де купити

Кольорові контактні лінзи: які вибрати, як носити та де купити

Люди, які мають проблеми із зором, можуть покращити його за допомогою окулярів або контактних лінз. Щоб урізноманітнити свій стиль, дівчата часто віддають перевагу кольоровим лінзам. Великий асортимент засобів для покращення зору пропонує інтернет-магазин «Вічко» https://glazok.net.ua/kontaktnye-linzy/cvetnye/. Доставка продукції здійснюється у регіонах країни.

Види кольорових лінз

Кольорові лінзи можна підібрати для людей, які мають низький зір. Але їх можуть носити користувачі виключно для декоративної функції. Кошти для корекції зору виготовляють декількох видів: одноденні, для тривалого користування.

Офтальмологи позитивно ставляться до вибору одноденних лінз. Вони не вимагають спеціального догляду: наприкінці дня їх потрібно викинути. Якщо лінза не потребує засобів для зберігання, користувач не занесе інфекцію в очі. Правильно підібрати лінзи може спеціаліст, оскільки необхідно враховувати радіус кривизни ока. Найпоширенішими видами лінз є:

  • Відтінки. Їх використовують, щоб природний колір ока став більш насиченим. Ці лінзи можуть повністю змінити колір очей.
  • Косметичні. Вони підходять людям із дефектом райдужної оболонки очей. Лінзи підбирають індивідуально кожного користувача. Таким чином, недолік стає непомітним для оточуючих.
  • Дизайнерські. Такі лінзи мають унікальні візерунки, здатні змінити зовнішній вигляд ока, привертають увагу до людини.
  • Карнавальні. Лінзи не можна назвати засобом щоденного використання. З їхньою допомогою вдасться повністю змінити колір ока.

Іноді користувачі бояться носити кольорові лінзи. Вони вважають, що вони небезпечніші, ніж звичайні. Але це не так. Щоб не завдати шкоди очам, необхідно проконсультуватися з офтальмологом.

Рекомендації щодо використання кольорових лінз

В основному кольорові лінзи виготовляють із гідрогелю. Це означає, що вони добре зволожені та будуть комфортними у процесі носіння. Але гідрогель недостатньо пропускає кисень (він важливий для сітківки ока). Тому важливо дотримуватися рекомендацій щодо термінів носіння лінз. Найчастіше рекомендований термін використання коштів для зору не перевищує вісім годин на день.

При носінні будь-яких лінз рекомендують користуватися зволожуючими краплями. Перед зняттям та одяганням лінз необхідно вимити руки. Лінзи, призначені для тривалого використання, на ніч необхідно залишати у спеціальному розчині. Не можна спати у кольорових лінзах.