Головна Цікаво Коли потрібні компресійні панчохи

Коли потрібні компресійні панчохи

Сьогодні більшість українців мають проблеми з венами. Варикоз – поширена проблема серед жінок і чоловіків

Справитися з неприємними із захворюваннями неможливо без допомоги лікарів. У радикальних випадках призначають операції, в більшості випадків пацієнтам допомагає лікування в комплексі з використанням спеціальної білизни. Інтернет-магазин товарів медичного призначення Medist пропонує широкий асортимент компресійних білизни для жінок і чоловіків. В каталозі https://medist.com.ua/ опис товару, характеристики, рекомендації з використання та догляду білизни.

Компресійний трикотаж – це лікувальна білизна, за допомогою якого здійснюється тиск на венозну стінку і м’язи. За допомогою білизни вдається розподілити тиск рівномірно, і таким чином поліпшити циркуляцію крові. Порушення руху крові у венах і судинах може виникати з різних причин: спадкова схильність, малорухливий спосіб життя, ожиріння, гормональний дисбаланс, вагітність. Якщо людина відчуває важкість у ногах, набряки, печіння в венах, спостерігається зміна кольору шкіри, це говорить про ранні симптоми прояву варикозу.

Компресійні панчохи призначають в таких випадках:

  • Варикозне розширення вен. Спеціальний трикотаж підтримує підтримують вени і артерії, відновлюють їх правильну роботу.
  • Перед хірургічним втручанням і після нього. Білизна використовують для профілактики утворення тромбів, підтримки лімфотоку і кровотоку. Після операцій панчохи рекомендовано носити не менше двох тижнів.
  • При заняттях спортом. Спортсменам рекомендовано використовувати компресійну білизну в період інтенсивних тренувань і після відновлення від травм. Компресійну білизну знижує м’язову втому, виробляє витривалість.
  • Вагітність. У зв’язку з гормональними змінами і постійного набору ваги йде ризик утворення тромбофлебіту і варикозу.
  • Носити компресійний трикотаж необхідно тільки після призначення лікаря.
  • Післяпологовий період, Тіло ще не встигло відновитися після народження дитини, а спеціальну білизну підтримує органи малого тазу і м’язів передньої черевної стінки в правильному положенні.

Як купити компресійну білизну в магазині Medist

В інтернет-магазині Medist представлено кілька типів компресійного білизни: для профілактики варикозу і набряку ніг, при початковій стадії варикозу, якщо виражений ступінь варикозу, при тромбозах і хронічної венозної недостатності, при набряках, для лікування трофічних виразок і ін. Консультації безкоштовні для всіх мобільних операторів, доставка здійснюється логістичної компанією Нова Пошта.