Головна Цікаво Комфортне читання де завгодно з додатком uBooks

Комфортне читання де завгодно з додатком uBooks

Читання стає найкращим засобом для розвитку фантазії, критичного мислення, вміння вибудовувати причинно-наслідкові зв’язки. А ще читання книг є одним з найкращих способів для зняття стресу. Завдяки сучасному додатку uBooks можна зручно користуватися книгами та іншими цифровими матеріалами. Дізнатися більше про додаток від NIX вдасться на сайті розробника.

Можливості додатка для читання uBooks

Сьогодні часто лунає думка про те, що сучасні люди зовсім не читають. Зважаючи на показники видавництв щорічного випуску книг, не можна повністю погодитися з цим твердженням. Люди читають, проте все рідше використовують паперовий формат книг. Всю потрібну інформацію сучасні користувачі знаходять в інтернеті. Читацькі сайти та видавництва пропонують використовувати цифрові формати видань.

Проте не всі версії сайтів завжди зручні для клієнтів. Щоб зробити з процесу читання справжнє задоволення, варто скористатися додатком uBooks. Завдяки йому вдасться отримати доступ до документів та книг у різних форматах. Зручності користування додає вбудований перекладач та опція автоматичного прокручування сторінки. Електронне читання у додатку має багато плюсів:

  • використання всіх видів електронних видань;
  • опція налаштування екрана під потреби користувача;
  • зручний інтерфейс;
  • створення бібліотеки електронних книг;
  • підтримка на всіх iOS пристроях.

Особливості користування розробкою uBooks

Біля захоплюючої книги час пролітає непомітно, тому користувачі проводять перед екраном смартфона чимало часу. Саме тому розробники підійшли надвідповідально до можливостей екрана. Очі людини не піддаються надмірному навантаженню, не відчувається характерної втоми.

Користувач отримує доступ до всіх програм. Найважливіші з них відображаються на головному екрані. У верхньому куті розміщена кнопка «Зміст». Тут можна знайти розділи та перелік книг, які користувач додав до свого списку відтворень. Щоб помітити місце, на якому завершилося читання, зручно зробити закладку.

Наступного разу сторінку буде просто відшукати. В розділі «Закладки» можна видалити зроблену помітку, якщо у ній більше немає потреби. Щоб переглянути інформацію про книгу, потрібно торкнутися до неї на самому екрані. Основною перевагою під час читання книги є те, що можна змінювати не лише розмір шрифту, а і його формат (до якого звикла людина). Щоб зберегти задані параметри, потрібно натиснути кнопку «Готово» після всіх маніпуляцій. Зручний режим відображення книг сортує їх за жанрами, авторами, датою відкривання документа.