Головна Цікаво Компресійні Колготки: Кому, Які і Коли?

Компресійні Колготки: Кому, Які і Коли?

Компресійні медзасоби представляють собою один з варіантів медичного трикотажної білизни, яке сприяє зменшенню набряклості ніг, а також лікування варикозної хвороби

Такі кошти можуть використовуватися як в якості самостійного способу лікування, так і в складі медикаментозний терапії в якості підтримуючого засобу. Застосування компресійних антиварикозних колготок можливо в період вагітності, і при відновленні після пологів. Використання такого білизни дозволяє зменшити важкість у ногах, поліпшити самопочуття і скоротити ризик утворення тромбів.

Еластичні засоби продаються в спеціалізованих магазинах і аптеках. Такі медзасоби відрізняються за своїм зовнішнім виглядом, моделям, ступеня компресії та розміром. Кілька популярних виробників з Європи та України пропонують компресійні колготки високої якості. Вартість змінюється від моделі до моделі. Наприклад, можна купити антиварикозні колготки для профілактики, для лікування варикозної хвороби. Такі товари будуть відрізнятися за своєю щільності, або тиску на ногу, а також структурі.

Трикотажні товари для вагітних зазвичай мають силу тиску не вище другого класу. Це еластичні пристосування для вагітних, які сприяють підтримці ніг, а також стимуляції правильного кровообігу в нижніх кінцівках. У той час як медичні антиварикозні колготки для створення лікувального ефекту відрізняються підвищеною компресією, їх потрібно надягати за допомогою спеціального пристосування під назвою Батлер, а також носити виключно за рекомендацією лікаря.

Компресійні медичні медзасоби можуть придбати не тільки жінки, вони продаються і для чоловіків. Чоловіча білизна відрізняється строгим дизайном і простотою. Але за своїми характеристиками і медичним властивостям такі вироби не поступаються іншим моделям. Купити чоловічі антиварикозні колготки теж можна в аптеці або магазині. Вони виготовлені з урахуванням анатомічних особливостей користувачів і максимально комфортні.

Кому варто носити медичні компресійні колготки?

Медичне компресійну білизну потрібно застосовувати при спадкової схильності до варикозу. Необхідно застосовувати такі пристосування для вагітних або в період реабілітації після пологів. Для лікування варикозу і реабілітації в післяопераційний період краще порадитися з лікарем щодо правильного вибору моделі. Він порадить правильний варіант тиску панчіх, їх модель і тривалість використання.

Застосування компресійного трикотажу для вагітних має свої протипоказання. Зокрема еластичні колготки не можна використовувати коли:

● Є роздратування на шкірі.

● Присутні відкриті рани на поверхні нижніх кінцівок.

● Є неприкриті післяопераційні шви.

● На нижніх кінцівках є прояв шкірних захворювань.

При наявності протипоказань варто радитися з лікарем, оскільки використання медичних колготок в такому випадку може завдати більшої шкоди здоров’ю, ніж користь. В іншому еластичні такі медзасоби не мають протипоказань до використання і максимально безпечні для здоров’я людини.

Не обов’язково страждати варикозом, щоб використовувати компресійні колготки. Застосування антиварикозних колготок можливо для професійних занять спортом. При виконанні силових вправ на ноги з’являються вени внаслідок збільшення об’єму крові. Щоб запобігти неприємні явища, можна купити компресійний пристосування.

Еластичне білизна можна використовувати в туристичних походах, коли з’являються набряки. Щоб налагодити правильний дренаж лімфи і зменшити неприємні прояви, варто купити профілактичні вироби.

Компресійні медичні засоби краще відразу купити відповідно до розміру. Такі вироби потрібно застосовувати протягом тривалого часу. При варикозі краще використовувати антиварикозні колготки протягом всієї активності. Знімати виріб на ніч, а вранці знову надягати.

При підборі розміру орієнтуйтеся на параметри ніг. Уважно виміряйте стегна, а також ногу в області гомілки і коліна. Ці параметри дозволять купити правильне медичне антиварикозного виріб для вагітних. Тоді еластичні антиварикозні колготки не буду створювати дискомфорт під час експлуатації, а навпаки – подарують відчуття комфорту, легкості і здоров’я.