Головна Цікаво Конкурс на заміщення вакантної посади головного бухгалтера

Конкурс на заміщення вакантної посади головного бухгалтера

На підставі ст. 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» та Типового положення про бухгалтерську службу бюджетної установи, затвердженого постановою КМУ від 26.01.2011р. №59 оголошується конкурс на заміщення вакантної посади головного бухгалтера Переволочнянської сільської ради.

До участі у конкурсі запрошуються кандидати, які мають вищу освіту відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем майстра спеціаліста та стаж роботи за фахом не менше як три роки, досвід роботи на керівних посадах не менше як два роки.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії сільської ради такі документи: заяву про участь в конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на державну службу та проходження державної служби; заповнену особову картку (форма – 2ДС) з відповідними додатками; копію документа про освіту; відомості про доходи та зобов’язання фінансового характеру щодо себе та членів сім’ї; копію паспорта громадянина України; копію військового білета (для військовозобов’язаних); дві фотокартки розміром 2×6 см.

Документи приймаються протягом 30 днів з дня опублікування оголошення.

Кандидати можуть отримати додаткову інформацію за телефоном 3-64-14 або за адресою: с.Переволочна Буського району, сільська рада.