Головна Цікаво Кращі ліки від молочниці: ТОП-3 препаратів

Кращі ліки від молочниці: ТОП-3 препаратів

Молочниця входить в число поширених захворювань. Позбутися від грибкової інфекції допоможуть кращі засоби від кандидозу, які завжди є в наявності на neboley.dp.ua.

Пімафуцин

ТОП препаратів від молочниці очолює Пімафуцин. У складі медикаменту міститься натамицин. Засіб ефективно бореться з дріжджоподібними і іншими грибками.

Продукт випускається в різних формах:

  • таблетки;
  • крем;
  • супозиторії.

Всі різновиди можуть застосовуватися при молочниці у жінок. Препарат також призначають чоловікам і дітям.

Переваги Пімафуціна – низька ймовірність розвитку побічних ефектів, відсутність взаємодії з іншими препаратами, можливість використання в будь-якому віці. Медикамент має прийнятну вартість, відпускається з аптек без рецепта.

ністатин

Активна речовина таблетованого засобу – ністатин. Медикамент використовують для боротьби з кандидозами, спровокованими мікроорганізмами роду Candida.

Таблетки Нистатин призначені для пацієнтів старше 13 років. Для молодшого віку проводиться суспензія з аналогічним діючим компонентом.

Ліки добре переноситься. Його можна пити в будь-який час доби (до, після вживання їжі або разом з нею). Препарат має невисоку ціну, але при цьому не поступається дорогим аналогам і ефективно справляється зі своїм завданням.

В період лікування ністатин не виникає сонливості, загальмованості або інших небажаних станів. Як і інші найкращі засоби від молочниці, Ністатин може комбінуватися з багатьма медикаментами. Разом з тим, варто отримати схвалення лікаря, перш ніж поєднувати його з іншими препаратами.

флуконазол

Основний компонент лікарського засобу – флуконазол. Продукт входить в число часто призначаються медикаментів від грибка. Виробляється у вигляді капсул для прийому всередину.

Флуконазол – найкращі ліки від кандидозу, яке підходить дорослим і дітям від 3-х років. Медикамент усуває всі негативні прояви молочниці, протистоїть повторному розвитку захворювання, забезпечує профілактику ураження грибковою інфекцією.

Флуконазол має багато переваг:

  • справляється з будь-якими стадіями кандидозу;
  • переноситься більшістю пацієнтів без ускладнень;
  • коштує недорого, не вимагає лікарського рецепта.

При ураженні кандидозом варто знати – це захворювання схильне до періодичних рецидивів, тому навіть найкращі ліки від молочниці можуть застосовуватися декількома курсами. Їх кількість необхідно погоджувати з фахівцем. Також слід проводити одночасне лікування обох статевих партнерів.