Головна Цікаво Кредитування сфери розвитку відновлювальної енергетики в центрі зустрічі Олега Синютки із головою...

Кредитування сфери розвитку відновлювальної енергетики в центрі зустрічі Олега Синютки із головою АБ «Укргазбанк»

5 липня голова Львівської ОДА Олег Синютка зустрівся з головою Правління АБ «Украгазбанк» Кирилом Шевченком. Серед обговорених тем – кредитування сфери розвитку відновлювальної енергетики, агропромислового комплексу, малого і середнього бізнесу.

Зокрема Кирило Шевченко презентував низку програм кредитування та лізингу, яку пропонує АБ «Укргазбанк». Як зазначив голова Правління, пріоритетним для банку є напрямок відновлювальної енергетики.

«Пріоритетним для нас є проекти, спрямовані на розвиток відновлювальної енергетики. Тобто ті речі, які спрямовані на захист довкілля. До прикладу, минулого року це був проект із встановлення фільтруючого обладнання «Запоріжсталь», яке зменшило викиди в атмосферу на 20 %. Також ми маємо унікальні проекти із кредитування приватних господарств під встановлення сонячних панелей», – зазначив Кирил Шевченко.

Окрім того, голова Правління представив проект кредитування сільгосптехніки, який реалізують в Білорусі.

У свою чергу Олег Синютка висловив готовність до співпраці.

«Сьогодні Львівщина впевнено рухається у розвитку альтернативних джерел енергетики. Ми маємо вдалий досвід із реалізації програми «Теплих кредитів», застосування енергозберігаючих технологій домогосподарствами області. Ми готові співпрацювати по тих проектах, де будуть зручні та вигідні умови для мешканців області», – наголосив Олег Синютка.