Головна Цікаво Купити паркетну дошку для підлоги

Купити паркетну дошку для підлоги

Вибираючи оздоблення для квартири або будинку, потрібно визначитись із покриттям для підлоги. Воно має бути міцним, стійким до негативних факторів, надійним. Велике значення мають також колір і зовнішній вигляд. Не кожен може дозволити собі придбати дорогий матеріал, навіть якщо він дуже якісний і красивий. Гарною бюджетною альтернативою паркету стане паркетна дошка.

Це покриття, яке складається з наклеєних на обрану основу планок із гребенями та пазами для кріплення. Воно є багатошаровим, адже для виготовлення верхньої частини використовують дорогі й цінні породи деревини. Паркетна підлога дуже гарно виглядає у вітальні, коридорі, чудово підходить для спальні, дитячої кімнати. В залежності від кількості декоративних плашок буває одно-, дво- та трьохполосною.

Особливості вибору, переваги

Мережа магазинів «Практик» пропонує придбати матеріали на основі деревини дубу та ясеню. Перший варіант вважається найдорожчим та часто використовуваним. Паркетна дошка в Івано-Франківську користується попитом серед власників квартир та приватних будинків. Можна обрати варіанти з покриттям типу звичайний або матовий лак чи масло. В інтернет-магазині доступне покриття з різними дизайнерськими ефектами – наприклад, брашуванням під старину, морінням, тонуванням.

Паркетна дошка на ринку оздоблення є повноцінним конкурентом ламінату та паркету. Вона дуже популярна серед різних покупців завдяки великій кількості переваг:

  • екологічність. Матеріал виготовляють на основі натуральної деревини. У його складі немає шкідливих домішок або клею. Тому він є абсолютно безпечним і може використовуватись у якості оздоблення будь-де;
  • натуральний вигляд. Для верхнього шару використовують цінні породи деревини. Так, чудово передаються природний малюнок та реальна структура покриття. Розкішний вигляд покриття добре пасує до сучасного або класичного інтер’єру;
  • гарна звукоізоляція. Паркетна дошка має багатошарову структуру, тому добре поглинає сторонні шуми. Тому під час укладання не завжди є потреба у шумоізоляційних підкладках;
  • ремонтопридатність. За потреби дошка підлягає циклюванню, шпаклюванню, може повторно тонуватися або покриватися лаком. Якщо окрема панель пошкоджена, її можна замінити, не знімаючи все покриття.

Важливою перевагою покриття є доступна ціна. Монтаж не потребує багато часу, його легко виконати самостійно.