Головна Цікаво Купити засоби по догляду за лежачими хворими

Купити засоби по догляду за лежачими хворими

48

Одна з найстрашніших речей, яка може з нами статися – це опинитися прикутими до ліжка. У цей момент твоє життя обмежується до меж стелі, на який ти змушений дивитися день у день. Пережити цей період вкрай важко, але ще важче доводиться нашим близьким людям, які повинні доглядати за тобою, дотримуватися твою особисту гігієну і т.д.

Що тут сказати, це дуже важко і вимагає спеціальних засобів по догляду за лежачими хворими. Де їх можна придбати за оптимальними цінами і як вибрати пояснимо в сьогоднішній статті.

Як вибирати засоби по догляду за лежачими хворими

Для початку вам потрібно розуміти, що догляд за хворими в домашніх умовах і в лікарні кілька відрізняється. У домашніх умовах ви будете всі процедури проводити самостійно, стежити за рівнем вологості в кімнаті. У лікарні цим займаються медсестри, але вони ніколи так дбайливо НЕ будуть доглядати за вашим родичем, як ви самі. Адже у них точно таких пацієнтів сотні. Тому маленькою перемогою буде вже те, що вашого близької людини, прикутого до ліжка, випишуть додому. Домашні стіни можуть лише позитивно вплинути на загальний стан і подальше одужання.

А ось далі вже справа саме за вами. Почнемо з того, що в догляді за лежачим хворим у нас є кілька завдань: догляд за його шкірою, розслаблення м’язів і своєчасне усунення біологічних виділень.

Догляд за шкірою – під час “лежачого режиму” у хворих дуже часто можна спостерігати пролежні, пересушене шкіри і т.д. Щоб уникнути цього використовують спеціальні засоби по догляду за лежачими хворими від СУХО, а саме зволожуючі креми і масла.

Розслаблення м’язів – коли ми довго перебуваємо в лежачому стані, наші м’язи не знаходяться в тонусі, внаслідок чого хворі відчувають той дискомфорт в м’язах, від якого треба позбавлятися. Для цього дуже добре підійде активізує гель з екстрактом гуарани, який допоможе поліпшити циркуляцію крові в організмі.

Усунення біологічних виділень – тут варіантів кілька. Можна використовувати як і підгузники, так і вологопоглинаючі рушники. Тут головне вчасно їх міняти.

Де можна придбати засоби по догляду за лежачими хворими?

Інтернет-магазин Cyxo.kiev.ua, який спеціалізується на продажу таких засобів гігієни для людей, прикутих до ліжка, пропонує вам широкий асортимент товарів за оптимальними цінами.

Головне пам’ятайте, що турбота рідних і близьких здатна творити справжнє диво і побороти навіть найстрашніші хвороби.