Головна Цікаво «Квіти без причини»: як зробити свято для дорогої людини

«Квіти без причини»: як зробити свято для дорогої людини

Яскравий букет здатний сказати більше, ніж будь-які слова. За допомогою квітів можна привітати з Днем народження, ювілеєм, професійним святом, виказати свою прихильність та навіть зізнатися у почуттях. Магазин квітів Львів пропонує великий асортимент букетів на різний смак. Доставка здійснюється за одну-дві години до отримувача у різних районах міста.

Популярні квіти у 2023 році

Здавалося б, квіти не сукні, на них не може бути моди. Проте серед букетів є ті, які користуються більшою популярністю серед покупців. Зараз у моді композиції в ніжній кольоровій гамі без надмірного пакування. При виборі букета грає роль подія та вік людини, якій дарують композицію. Так, юним дівчатам найкраще підійдуть букети з ніжних ромашок, маленьких троянд, витончених еустом.

Для дорослих жінок найчастіше обирають троянди або композиції з цими квітами. Це класика серед букетів. Вишукані та п’янкі букети з півоній, які мають неперевершений аромат. У весняну пору неможливо уявити букет для коханої людини без тюльпанів. Особливо ніжний вигляд мають білі квіти. Хризантеми вважаються осінніми квітами. Завдяки різноманітності кольорів, можна здивувати дорогу людину синіми чи зеленими букетами.

Які квіти обрати, щоб букет був стійким

Квіткові композиції не належать до тих подарунків, якими можна насолоджуватися тривалий час. Проте, якщо правильно підібрати квіти, вдасться продовжити тривалість «життя» букета на два-три тижні.

  • Хризантеми. Квіти вирізняються стійкістю та витривалістю, тому здатні простояти до чотирьох тижнів. Важливо щодня міняти воду та підрізати стебла.
  • Гвоздики. Квіти люблять прохолодне приміщення та чисту воду. Квіткова композиція з гвоздик протримається у вазі до трьох тижнів.
  • Орхідея. Екзотична красуня здатна залишатися свіжою до двох з половиною тижнів. Проте квіти не люблять різкої зміни температури у приміщенні.
  • Фрезії. Ніжні суцвіття можуть радувати око до двох тижнів. Букет не можна ставити на сонячному місці, потрібно щодня міняти воду у вазі.
  • Гербери. Їх ще називають африканськими ромашками. При правильному догляді квіти залишаться свіжими до двадцяти днів. Воду потрібно міняти, а стебла підрізати навскоси.

Колористи компанії «Квіти без причини» складуть букет за потребою замовника. На сайті можна обрати для доставки уже готові квіткові композиції. У подарунок клієнт отримує листівку, підживку для квітів та інструкцію по догляду за композицією. Оформити замовлення можна на сайті та за номером телефону.