Головна Цікаво Китайський чай Пуер — чай для справжніх гурманів

Китайський чай Пуер — чай для справжніх гурманів

Китайський Пуер – чай що дійсно надихає, чай має неперевершений смак та аромат. І це не дивно, адже виробники Пуера щільно слідкують за процесом збору, обробки чаю. Чайні листи Пуеру збирають з невеликих кущів чайного дерева, далі листя мають пройти довгий процес ферментації та сушки, перш ніж попасти на стіл споживача.

 

Технологія виробництва Пуера 

З чайного дерева збирають найбільше листя. Висушують у тіні, щоб позбутися потрапляння сонячних променів. Далі обробляють високою температурою, щоби випарувати всю вологу, пресують спеціальними комбайнами чи руками. Потім проводиться повторне сушіння. Після цього кожен вид чаю готується за власною технологією.

Шен Пуер – ферментується природним бродінням, яке може тривати від 1 до 10 років. Чай після такого приготування виходить майже прозорим, із зеленуватим відтінком. Іноді його відносять до зелених чаїв.

Шу Пуер – бродіння здійснюється штучним способом. Листя обдають окропом, потім щільно пакують у закритий посуд і зберігають так кілька місяців. Чай стає темним, з насиченим ароматом. Більшість людей віддають перевагу саме йому.

Але справжні цінителі Пуера купують Шен, оскільки він є більш натуральним, але дорогим продуктом, що розкривається по-різному. Ви купуєте один чай, а через кілька років він набуває зовсім іншого смаку та аромату. Чай пуэр купить Украина  можна в інтернет магазині

 

Унікальний смак Пуера

Цей напій має тонізуючий ефект, він нарівні з кавою надає бадьорості та заряду енергії, але очевидною перевагою буде те, що він не викликає звикання.

На батьківщині його часто називають «ліки від семи хвороб». І це справді так.

Він здатний виводити токсини з організму, очищати печінку, кров.

Перешкоджає розвитку атеросклерозу завдяки своїй здатності розсмоктувати холестеринові бляшки.

Чинить сприятливий вплив на слизову оболонку шлунка і кишечника. Запобігає виникненню виразок, а при їх наявності має пом’якшувальну дію.

Також є сечогінним засобом при захворюванні сечовивідних шляхів. Але важливо не зловживати, бо можна лише нашкодити своєму організму!

Знижує апетит, що покращує обмін речовин та сприяє схуднення.

Допомагає зібратися з думками в потрібний момент.

 

Як правильно заварювати Пуер 

Для кожного гурмана це важливий пункт. Справжні гурмани знають, наскільки важлива правильно підібрана температура води та посуд для заварювання, адже саме завдяки їм відкривається чудовий смак чаю, який багатьом так подобається.

Необхідно закип’ятити воду, але не давати їй кипіти довго.

Обдати окропом ємність для заварювання, щоб прогріти стіни.

Трохи остудити воду приблизно до 90 градусів. Залити нею листя і одразу ж злити цю заварку. Цей етап відіграє роль, як очищення листя від домішок та їх підготовки для подальшого заварювання.

Заливаємо вдруге. На 10 г чаю нам потрібно 200 мл води.

Як підібрати воду

Краще використати бутильовану воду. У кип’яченій знаходиться мінімальна кількість бактерій, але руйнуються її смакові якості. Також для використання підходить джерельна вода.

Який посуд потрібний

У справжніх чайних гуру завжди є спеціальний глиняний чайник. Він здатний зберігати тепло. У ньому чайне листя прогрівається і смак повністю зможе себе розкрити.

Кількість заварки

Для розсипчастого чаю достатньо однієї чайної ложки на 200 мл води. З пресованим чаєм трохи складніше. Потрібно акуратно відрізати шматок не більше 3 см, намагаючись не зламати висушене листя. Для цього ви можете придбати спеціальний ножик на нашому сайті.

Ми впевнені, що ви станете справжніх прихильником китайского Пуеру, адже це чай має неперевершений смак та дуже корисний для здоров’я.