Головна Цікаво Licarno: сучасне медичне обладнання та меблі з доставкою по країні

Licarno: сучасне медичне обладнання та меблі з доставкою по країні

Державні лікарні та приватні медичні заклади мають потребу у систематичній заміні медичного обладнання та меблів. Такий підхід створює комфорт як лікарям, так і пацієнтам. Інтернет-магазин Licarno https://www.licarno.com.ua/ пропонує широкий асортимент меблів медичного призначення, обладнання для діагностики та маніпуляцій. Доставка замовлень здійснюється по території країни.

Яку медтехніку можна придбати у магазині

Компанія Licarno співпрацює з закордонними виробниками медтехніки. У наявності вироби брендів Visaris, Mia med, MDK med (країни-виробники Туреччина, Сербія, Китай). У наявності товари для реанімаційних відділень. Особливо актуальне обладнання у періоди сплеску епідемій вірусних інфекцій, як було з COVID-19. Медичні заклади мають можливість придбати устаткування для підтримання роботи дихальної системи.

Для проведення маніпуляцій без болю потрібно сучасне ендоскопічне обладнання. Медичні центри оснащують кабінети діагностики ендоскопами, колоноскопами, ультразвуковими пристроями, інсуфляторами, бронсоскопами та ін. Моделі рентген обладнання Vision V дозволяють точно встановити тип перелому кісток та уражень внутрішніх органів.

Пологові будинки можуть оснастити пологові та післяпологові зали ергономічними механізованими ліжками, каталками, ліжечками для новонароджених. Для пересування маломобільних пацієнтів магазин Licarno пропонує інвалідні візки, оснащені моторами для зручнішого управління.

Чому варто співпрацювати з компанією Licarno

Інтернет-магазин Licarno спеціалізується на продажу спеціального обладнання для медичних закладів різного типу. Постійні клієнти оцінили переваги співпраці з продавцем:

  • великий асортимент товарів медичного призначення;
  • доступні ціни, що пов’язано з прямими закупками від виробників техніки;
  • гарантія якості продукції, сертифікація медичного обладнання;
  • допомога професійних консультантів у виборі продукції;
  • безкоштовна доставка замовлень на суму від 100 тисяч гривень;
  • налаштування обладнання та навчання медичного персоналу спеціалістами Licarno;
  • спеціальні ціни для постійних клієнтів та оптових покупців.

На кожен вид продукції діє гарантія на 12 місяців. Щоб оформити замовлення, потрібно зв’язатися з консультантами за контактними номерами телефонів. Можна скористатися формою зворотного зв’язку на сайті або написати лист на електронну пошту.