Головна Цікаво Лікування варикозу у клініці Флебології Артема Чеховського

Лікування варикозу у клініці Флебології Артема Чеховського

Чимало людей страждають на варикозне розширення вен. Це стан, при якому вени збільшуються, набрякають та перекручуються. Такі судини відрізняються за кольором від здорових: стають синіми чи фіолетовими. Варикоз може мати ускладнення, тому його потрібно лікувати. Ендовенозна лазерна коагуляція у Львові є ефективним методом боротьби з варикозом. Хворі вени піддають нагріванню, від чого вони «зварюються» та з часом тканини розсмоктуються.

Що потрібно знати про лазерне лікування вен

Варикозне розширення вен перешкоджає людині вести звичайний спосіб життя. Сьогодні для лікування варикозу використовують різні методи. Одним із найсучасніших способів боротьби з розширеними судинами стала ендовенозна лазерна коагуляція. Її відмінність полягає в тому, що уражені ділянки вен не перев’язують, а нагрівають під впливом високих температур.

Таким чином висока температура руйнує стінки судин, від чого вони склеюються. За деякий час така частина вени розсмоктується. Лазерне лікування можна застосовувати у багатьох випадках, проте не у всіх. Протипоказаннями до застосування ендовенозної коагуляції виступають:

  • цукровий діабет;
  • тромбоз глибоких вен;
  • важкі серцеві патології;
  • облітеруючий атеросклероз;
  • хронічна ішемія ніг.

Щоб переконатися, чи можна застосовувати процедуру у кожному конкретному випадку, лікарі проводять попередній огляд пацієнта. Для діагностики використовують ультразвуковий апарат. За його допомогою лікар встановлює розташування та позначає ділянки, які потрібно обробляти лазером. Тонке лазерне волокно проникає у вену за допомогою спеціальної голки.

Як проходить реабілітація після процедури

Ендовенозна лазерна коагуляція належить до простих медичних процедур. Її виконують у клініці Артема Чеховського з дотриманням міжнародних протоколів. Особливої складної реабілітації після лікування немає, тому відсутні строгі обмеження для пацієнтів. Проте потрібно дотримуватися основних рекомендацій лікаря.

Після лазерної коагуляції вен слід носити спеціальну компресійну білизну від двох до трьох тижнів. Протягом наступного місяця потрібно обмежити теплові процедури, тобто відмовитися від надто гарячого душу чи перегрівання ніг. Пацієнтам потрібно обмежувати себе від тривалого стояння та сидіння: необхідно час від часу змінювати положення тіла.

На відновлення організму добре впливають піші прогулянки тривалістю годину чи дві (залежно від стану хворого). Уже за день після процедури дозволено сідати за кермо. Дізнатися більше про процедуру можна на сайті клініки.