Головна Цікаво М’які меблі на замовлення від виробника

М’які меблі на замовлення від виробника

169

Вибір м’яких меблів, представлений в сучасних магазинах, приголомшує різноманітністю. Дивани купити, крісла, стільці, кухонні куточки, меблі для готелів і навіть яхт – вибір величезний. Але як бути, якщо вас не влаштовує колір оббивки, або розміри меблів не відповідають параметрам кімнати? Вихід очевидний – скористатися послугою виготовлення меблів на замовлення.

Індивідуальний підхід

Виготовлення недорого дивани на замовлення у виробника дозволить отримати товар, який на 100% задовольнить ваші запити. Починаючи якістю матеріалів і закінчуючи кольором – все буде ідеально відповідати смакам і уподобанням замовника. А використання високоякісних матеріалів гарантує зносостійкість і шикарний зовнішній вигляд дивана чи крісла.

Улюблений колір, улюблений розмір

Можна вибрати модель по каталогу і внести в неї свої зміни – попросити фахівців фірми змінити фурнітуру, форму подушок, колір або матеріал оббивки.

Інший варіант – замовити м’які меблі «з нуля». Вийде трохи дорожче, зате такий підхід стане справжнім порятунком для власників нестандартних квартир з незвичайними інтер’єрами. Адже дуже часто бувають ситуації, коли зручний і практичний м’який куточок просто не вміщається в кухню, а приголомшливе крісло, яке ви так любовно вибирали в магазині, не проходить в дверний проріз.

А вже якщо мова йде про м’які меблі для дітей, то виготовлення її за індивідуальним замовленням дозволить оформити кімнату малюка з урахуванням його потреб і смакових переваг, і при цьому зробити її безпечною і функціональною. Все залежить від вашої фантазії, професіоналізму дизайнера і золотих рук меблевого майстра.

Цінова політика

Безумовно, ціна замовлення буде залежати від того, який підхід до замовлення ви виберете, оскільки замінити оббивку набагато простіше, ніж виготовити меблі за індивідуальною міркою – від каркаса до подушок. Послуги дизайнера – ще одна додаткова стаття витрат, але при вам не доведеться витрачати час, пояснюючи майстру «на пальцях», що ви хочете отримати в результаті його роботи.

Ну і, звичайно, багато що залежить від обраних вами матеріалів. Пам’ятайте, що натуральні дерево, шкіра і замша істотно дорожче штучних, тому їх використання серйозно вплине на ціну готового виробу.