Головна Цікаво Меблі для дитячої кімнати: як правильно купити?

Меблі для дитячої кімнати: як правильно купити?

645

Ваша дитина швидко виріс зі своїх коротких штанців, і йому стало тісно в своєму ліжечку і колясці. Настав час для батьків задуматися про пристрій спеціальної дитячої кімнати для свого улюбленого чада. З чого слід починати свої перші кроки в цьому напрямку? Як оформити дитячу кімнату за допомогою меблів (https://mebel-dostavka.com.ua/) своїми руками, щоб ваша дитина могла себе відчути досить комфортно в ній?

В якості першого і необхідного кроку дорослому батькові разом зі своєю дитиною слід провести капітальну ревізію володінь своєї дитини. Цілком можливо, що доведеться прибирати непотрібні наклейки або постери його кумирів. І якщо ваша дитина почав збиратися йти в школу, то на їх місця доведеться повісити розкладу його перших уроків, таблицю множення, географічну карту або іншу корисну інформацію, яка, без сумніву, стане в нагоді в його успішному навчанню!

Меблі для дитячої кімнати – як правильно встановити стіл, стілець, лампу

Слідом потрібно звернути найпильнішу увагу на його робочий стіл, за яким, по вечорах, вашій дитині доведеться виконувати домашні завдання. Найважливіше значення матиме і той факт, де ви, власне, і збираєтеся встановлювати його робочий стіл.

Якщо ви встановите його письмовий стіл біля вікна, то це не буде розумним рішенням, так як ваша дитина буде постійно відволікатися від своїх занять. Буде краще, якщо письмовий стіл залишиться трохи осторонь і зліва. Але зовсім не годиться, якщо стіл буде стояти на південній стороні, – сонячне світло буде серйозно втомлювати його незміцнілі очі. Важливим значенням буде і висота письмового столу.

Якщо стіл виявиться занадто високим або дуже низьким, це негативним чином позначиться на його поставі! Як можна визначити висоту робочого столу вашої дитини?

У цьому випадку буде корисним провести такий простий тест – попросіть дитину поставити лікті по відношенню стільниці столу перпендикулярним чином, і якщо пальці дитини виявляться нарівні з рівнем очей, то така висота робочого столу виявиться найоптимальнішою.

Не в останню чергу слід звертати увагу на місце, де буде сидіти ваша дитина, тобто його ноги в цьому випадку повинні упиратися або в підлогу, або в спеціальну підставку, а його коліна утворювати при цьому прямий кут.

Але в інших випадках, коли немає можливості досягти цього, потрібно буде купувати регульований стілець по висоті; ця покупка стане хорошим рішенням для поліпшення постави вашого школяра.

Але деякі лікарі все ж не рекомендують зупинятися на обертовому стільці, так як на такому стільці ваша дитина буде постійно обертатися, а це може негативно позначитися на розвитку хребта.

Найбільш важливим фактором буде вважатися освітлення робочого столу. Якщо хочете, щоб зір дитини не сідало, то лампу слід встановлювати виключно з лівого боку, і на праву сторону, якщо ваша дитина є лівшею.

При цьому світловий потік повинен бути не дуже сильним, а краще досить м’яким, щоб очі вашого дитини не перенапружувалися, і він міг з комфортом виконувати будь-яку домашню роботу.

Якщо на його робочому столі вже стоїть комп’ютер, то його монітор слід встановити таким чином, щоб на нього міг падати штучне світло. Особливо обережніше слід бути з прямими сонячними променями!

Якщо ви не встежити, і сонячні промені будуть падати на екран монітора, то зір вашої дитини буде падати катастрофічно! Щоб цього не сталося, то є просте рішення – посуньте монітор в найбільш темний куток кімнати.