Головна Цікаво Михайло Мисак – дипломант Всеукраїнського конкурсу

Михайло Мисак – дипломант Всеукраїнського конкурсу

 Учні Буської дитячої музичної школи не з одного конкурсу повертались з відзнаками. От і нещодавно у Рівному відбувся ІІІ Всеукраїнський дитячо-юнацький конкурс української музики "Бурштинові нотки". У номінаціях "естрадний та класичний вокал", "народна пісня", "народні, струнні, клавішні, духові та ударні інструменти" змагалось понад 250 учасників у трьох вікових категоріях. Це учні початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів та студенти вищих навчальних закладів культури і мистецтв України.

Судило конкурс поважне журі у складі Народного артиста України, лауреата Національної премії України ім.Тараса Шевченка Тараса Барана, кандидата мистецтвознавства, доцента кафедри фортепіано Львівської Національної музичної академії ім.М.Лисенка Петра Довганя, лауреата всеукраїнських та міжнародних конкурсів піаністів Юрія Трофімчука, Народного артиста України Мар’яна Шуневича, композитора, доцента Київського Національного університету культури і мистецтв Ірини Кириліної та інших.

У ІІ віковій категорії (11-15 років) взяв участь учень Буської дитячої музичної школи Михайло Мисак з Переволочної, який і став дипломантом конкурсу. Талановитий хлопчина вже четвертий рік навчається грі на флейті у викладача Анатолія Гадзовського, який і підтримував свого вихованця на конкурсі, а акомпанувала йому викладач Любов Рускан.

Цей конкурс не перший у творчому житті Михайла. У 2011 році він став дипломантом ІІІ ступеня на обласному конкурсі виконавців на духових інструментах серед початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів Львівщини.

Лариса ГАРАСИМІВ