Головна Цікаво Молочниця під час вагітності

Молочниця під час вагітності

Кожна жінка, в будь-якому віці має слідкувати та піклуватися про своє жіноче здоров’я. На сьогоднішній день, на превеликий жаль, слово «молочниця» чула кожна. Підхопити це неприємне захворювання легко, навіть дотримуючись всіх правил та рекомендаці. Але якщо жінка вагітна, то відповідальність вона несе не тільки за себе, а ще й за дитину, яку вона носить під серцем. Взагалі, треба бути уважною під час вагітності та слідкувати за своїм організмом.

Якщо Ви думаєте що ця хвороба не варта уваги, то Ви глибоко помиляєтесь. По-перше молочниця під час вагітності може передатися дитині, по-друге приносить неприємні відчуття, свербіж, печіння мамі, яка і так переживає багато труднощів під час вагітності. Також важливо відмітити, що молочниця, яка залишається без належного лікування, може мати погані наслідки під час пологів. І останнє, що важливо знати, це те, що можуть бути проблеми з інтимним відновленням після пологів.

Що ж робити, коли мова йде не тільки про здоров’я однієї людини, а тим більше про свою дитину? Лікарі рекомендують носити лише натуральну білизну, бути уважним до свого організму під час лікування антибіотиками та звичайно, підтримувати імунітет. Препарат Gynodek можна та необхідно використовувати під час вагітності при появі перших симптомах молочниці. Якщо ви ніколи не мали справу з цією хворобою, то ось симптоми:

  1. Інтенсивне свербіння, печіння (ззовні та всередині)
  2. Неприємний запах риби (характерно для виділень)
  3. Порушення сечовипускання
  4. Подразнення та покрасніння піхви

Все можна вилікувати швидко, а головне без шкоди для вагітних жінок препаратом Gynodek. Ці ліки також знімають сухість піхви, що настає під вас вікових змін, наслідків антибіотиків, захворювань кандидозу, кольпіту. Також Гінодек є перешкодою для бактерій, грибків та вірусів, яких в наш час можна зустріти будь-де. Ще одним з плюсів цього препарату є те, що він відновлює природний для піхви рівень кислотності слизової.

Зручний в застосуванні гель Гінодек діє місцево, але вже після першого застосування жінка відчуває значне полегшення та зникнення симптомів. Треба пам’ятати що протипоказань цей препарат не має, а навпаки, під час вагітності його необхідно застосовувати для безпеки здоров’я як свого, так і дитини.

Гінодек створений для комфортного життя жінок акушером-гінекологом. Тож сумніви варто відкинути та спробувати в застосуванні цей препарат.