Головна Цікаво На що потрібно звернути увагу при виборі електрошокера?

На що потрібно звернути увагу при виборі електрошокера?

У нашій країні шокери з’явилися порівняно недавно, але вже встигли зарекомендувати себе як надійне, ефективне і просте в експлуатації засіб самозахисту, яке, до того ж, можна придбати практично повсюдно. Чим вони відрізняються?

Електрошокер застосовується як відлякувач собак і безпосередньо як зброю. Причому його характеристики змушують забути про інших видах цивільного засобів самооборони.

Електрошокери відрізняються: Ефективністю. Електричний струм діє на всіх, алкогольне сп’яніння тільки підвищує його ефект. Він гарантовано надасть вражаючу дію і дозволить вам перебувати в безпеці незалежно від обставин. Доступністю.

Електрошокери стоять зовсім недорого, не вимагають патронів та інших витратних, а купити один з них може будь-який громадянин, навіть не має ліцензії або інших документів. Безпекою. Електрошокер це зброя самооборони несмертельної дії. Значить, ви можете не боятися, що ваш противник отримає якісь проблеми зі здоров’ям або помре в результаті застосування пристрою. Простотою застосування.

Вчитися використанню шокера не потрібно ви просто купуєте його і застосовуєте при відповідних обставинах. Не потрібні ніякі тренування, користуватися шокером може навіть дитина. Універсальністю. Електрошокер можна застосовувати незалежно від обставин в умовах обмеженого простору, на відкритій місцевості.

Ті ж ефекти можуть подіяти і на людей. Як вибирати? Сучасні моделі електрошокерів різняться між собою, перш за все:

Габаритами. Потрібно розуміти, що від розміру шокера залежить його потужність. Вибирати зовсім маленькі моделі не слід вони просто не нададуть на нападника очікуваного ефекту. Напругою.

Від напруги розряду залежить розмір дуги, а значить здатність пристрою пробивати одяг. Напруга це також основний фактор вражаючої дії електрошоку. Моделі з напругою менше 35 000 Вольт можуть просто не подіяти.

Оптимальним шокером, застосовуваним як зброя самооборони, а не просто як сувенір, можна вважати пристрій напругою 50 000 Вольт і більше. Формою. Тут вже все впирається тільки в ваші бажання і фантазію виробників. Найпопулярніші корпуси у вигляді ліхтаря, кийки або пістолета з руків’ям, але існують пристрої, замасковані, наприклад, під мобільний телефон або губну помаду, що підсилює ефект несподіванки.

До вибору електрошоку слід підходити скрупульозно, щоб він дійсно приніс вам безпеку, а не став непотрібним вкладенням коштів!.