Головна Цікаво На Самбірщині ввели в експлуатацію новий елеваторний комплекс

На Самбірщині ввели в експлуатацію новий елеваторний комплекс

13 квітня у селі Новосілки-Гостинні Самбірського району ввели в експлуатацію сучасний елеваторний комплекс ТзОВ «Агро ЛВ Лімітед».

ТзОВ «Агро ЛВ Лімітед» функціонує на території Львівської області з 2006 року. На підприємстві працює близько 600 робітників. Нові виробничі потужності оглянув голова Львівської ОДА Олег Синютка.

«Відкриття нового підприємства це, перш за все, нові робочі місця. Дуже важливо в цьому контексті мати можливість відкривати їх не лише біля Львова, а й у різних селах по всій області. Робота має бути біля рідної домівки, а не за океаном. Від кожного з нас залежить добробут і процвітання нашої країни. Ми самі собі з Божою допомогою та спільними зусиллями збудуємо сильну, міцну державу», – зазначив під час відкриття елеваторного комплексу голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка.

Підприємство застосовує ефективну бізнес-модель поєднання європейського досвіду з українськими реаліями і можливостями. Господарська діяльність та облік ведеться за новітніми програмними технологіями, доповненими супутниковим зв’язком та GPS системами.

«Встановлення такого елеватора дозволить збільшити ефективність нашого виробничого блоку. Більшість зерна постачаємо на експорт, але й на внутрішній ринок теж. Потенціал західного регіону дуже високий в контексті сільськогосподарського сектору. Успішність бізнесу не може реалізуватись без людського фактору, тому ми багато часу і зусиль приділяємо навчанню та підвищенню фаховості наших працівників», – наголосив директор підприємства «Агро ЛВ Лімітед» Андреа Б`янко.

В межах урочистого відкриття нових виробничих потужностей керівникові підприємства Андреа Б`янко оголосили подяку голови обласної державної адміністрації за сумлінну працю, високий професіоналізм та вагомий особистий внесок у розвиток еконмоіки області.

Довідково:

Упродовж своєї діяльності в Україні в розвиток компаній інвестовано 1,1 млрд. грн.Підприємство входить в групу компаній «CONTINENTAL FARMERS GROUP». Компанія оснащена сільськогосподарськими машинами найсучасніших світових виробників, діє картоплесховище потужністю 38 тис т з автоматизованим контролем мікроклімату, сучасний машино-ремонтний комплекс та три зерно-елеваторні комплекси потужністю 40 тис т.

У 2017 році в с.Новосілки-Гостинні збудували дві силосні ємкості на 6000 т для зберігання зерна. ТзОВ «Агро ЛВ Лімітед» є одним з найбільших виробників картоплі в Україні. На полях компанія залучає новітні енергозберігаючі, безпечні для довкілля технології обробітку ґрунту, живлення і захисту рослин.

Бізнес компанії добре інтегрований в структуру економіки Львівщини, виробництво продукції в структурі сільськогосподарських підприємств Львівщини становить: зернових -15%, цукрових буряків – 32,7%, ріпаку – 19,3%, картоплі – 67,2%.