Головна Цікаво Найкраща піцца у Києві

Найкраща піцца у Києві

доставка пиццы

Я люблю піцу. Піца з шинкою, піца з грибами, піца з багатьма сортами сиру, піца з ковбасою… Якщо ви теж любите піцу, то запросто продовжите цей список.

Вибір піци в Києві таки широкий, достатньо пошукати «піца в Києві» і ви отримаєте перелік найпопулярніших закладів. Само-собою напевно в кожного є своя улюблена піцерія, зокрема і в мене, проте ніколи не певний що вибрав найкраще доки не ознайомився зі всім що можна вибрати, чи не так? А якщо ви турист, то, скоріш за все, взагалі не знаєте куди піти. А ще є люди з хворобою, які взагалі не можуть прийняти рішення…

Одним словом, почав шукати «найкраща піца в Києві».

Потрапляв на різні сайти, з різними відгуками, деколи досить суперечливими ­– толку від яких мало. Отож спрацювала моя природня жага до найкращого і я вирішив обійти найпопулярніші піцерії Тернополя і коротко описати, що де робиться, та створити ТОП для відвідувачів. Отож я їв у pizza33. Про дану піцерію і буду розказувати.

Я звичайно не Ольга Фреймут, проте сякі-такі спільні критерії оцінювання визначити потрібно.

По-перше: це сама піца, а саме: її начинка, паляниця (фокаччо), наявність олійки, вартість, вага.

По-друге: обслуговування.

По-третє: інтер’єр. Зважаючи, що експеримент проводився літом то будемо оцінювати в основному тераси.

Для чистоти експерименту було вирішено всюди замовляти одну і ту ж піцу, а саме – мою улюблену – з шинкою та грибами.

Офіціантка в піццерії pizza33 підійшла досить швидко. На піцу довго чекати не довелося. Замовив «Фунгі-котто». 550 г. – 60 грн. Піца смачна, ситна. 550 г. погодьтеся досить велика вага як на одного чоловіка. Ніби і немає до чого причепитися, проте паляниця в цій піці досить товста, в порівнянні з іншими, тобто менше начинки і більше тіста. Олійки для підкреслення смаку немає – мінус. З обслуговуванням все ОК. Всі привітні і без хамства. Проте колись разом з рахунком давали жувальну ґумку – жаль, що ця традиція втрачена. Всередині інтер’єр культурний і досить затишний. Тераса відкриває прекрасний краєвид на площу, проте, якщо порівнювати з наступним «піддослідними,» крісла і столи – звичайні пивні меблі від пепсі. Могло б бути й краще. Проте це все деталі, якщо тут вам приглянулася піца (а вона справді смачна), до того ж тут можна подивитись футбол.

На диво по ходу моєї «інспекції» вистрибнув ще один критерій – це публіка. Виявляється ви платите не лише за піцу, місце на якому сидите і обслуговування, а й за публіку, що вас оточує. Отож, в «Сицилії» це переважно молоді люди, віком від 25 і вище. Досить багато сімейних пар з дітьми, заходять і люди поважного віку. Щоб хтось особливо голосно матюкався не помічено, алкоголіків також ніби не було.

Тому запрошуємо в піццерію pizza33.